Trwa ładowanie...

Kwaśniewska się zaręczyła?!

Share
Kwaśniewska się zaręczyła?!
Źródło: Kapif
d3l8l2u

[

]( http://www.fakt.pl )
* To jedna z najbardziej elektryzujących wiadomości na warszawskich salonach. Według informacji kolorowego magazynu "Party" Alaksandra Kwaśniewska (30 l.) przyjęła oświadczyny wokalisty Kuby Badacha (35 l.). Czy to oznacza, że niebawem prezydentówna stanie na ślubnym kobiercu?*

d3l8l2u

Choć na jej palcu próżno szukać zaręczynowego pierścionka, to – jak donosi kolorówka – Ola i Kuba są już oficjalnym narzeczeństwem. I choć spekulacje na temat ich decyzji krążyły już od jakiegoś czasu, podobno oficjalnie para zaręczyła się w czasie niedawno zakończonych wakacji.

Poznali się dwa lata temu. Ola właśnie dochodziła do siebie po niedawno zakończonym związku z Wojtkiem Szuchnickim (35 l.). Kuba natomiast koncentrował się na swojej karierze muzycznej. Ale jak to bywa w życiu, miłość spada zawsze nieoczekiwanie. Ola, miłośniczka jazzu, poznała utalentowanego wokalistę na jednym z jego koncertów.

Początkowo para umawiała się ukradkiem, z dala od aparatów i oficjalnych bankietów. Również teraz, choć o ich zaręczynach aż huczy na warszawskich salonach, prezydentówna wciąż mówi niechętnie o swoim wielkim szczęściu. – Nie komentuję informacji pojawiających się w różnych gazetach – z właściwą sobie dyskrecją mówi Faktowi prezydentówna. Informacji o zaręczynach nie chciała również komentować jej menedżerka.

Dlaczego Ola na razie nie nosi pierścionka? Jak twierdzą znajomi pary, ani ona, ani jej wybranek nie chcą wzbudzać niepotrzebnej sensacji. Jednak jeśli dojdzie do ślubu, będzie to z pewnością towarzyskie wydarzenie roku!

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

* Cierpienie Wendzikowskiej. Co się stało? FOTY*

d3l8l2u

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3l8l2u

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l8l2u
d3l8l2u