Trwa ładowanie...

"Kuchenne Rewolucje": wypadek na planie programu!

Share
"Kuchenne Rewolucje": wypadek na planie programu!
Źródło: tvn
d1hs5yg

W najbliższym odcinku ”Kuchennych Rewolucji” Magda Gessler trafia do Legionowa, gdzie dwie koleżanki prowadzą dom weselny. Jak się jednak okazuje, nie tylko kuchnia i brak gości są problemem tego lokalu. Prawdziwym zagrożeniem dla klientów jest nieoczekiwanie śliska posadzka, której ofiarą niespodziewanie stała się kulinarna gwiazda TVN. O co chodzi?

Zdaniem wielu krytyków, Magda Gessler już dawno sięgnęła dna, o czym świadczy jej wulgarny język i liczne kontrowersje wokół ”Kuchennych Rewolucji”. Tym razem jednak upadek gwiazdy TVN można zobaczyć na własne oczy, bo restauratorka wywinęła efektownego orła na planie swojego programu.

Zdarzenie miało miejsce tuż na progu restauracji "Carskiej". Gessler w jednej chwili znalazła się na podłodze, a wyraźny grymas na jej twarzy jednoznacznie świadczył o tym, że kontakt z posadzką był bardzo bolesny.

d1hs5yg

Jak zakończył się ten incydent? Tego dowiemy się z programu, choć upadek można zobaczyć już w zwiastunie. Przekonajcie się sami!

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1hs5yg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hs5yg
d1hs5yg