Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki zwolniony z pracy!

Kuba Wojewódzki zwolniony z pracy!Źródło: Facebook
d4i2epa
d4i2epa

To koniec. Kuba Wojewódzki zakończył współpracę z Eską Rock. Dziennikarz żegna się z programem "Zwolnienie z WF-u". Dlaczego?

Aż trudno uwierzyć, że to prawda. Kuba Wojewódzki, który z Eską Rock związany jest od prawie sześciu lat, odchodzi ze stacji. Wspólnie z Czesławem Mozilem, Maciejem Stuhrem, Agnieszką Szulim i - przez kilka miesięcy - z Bartoszem Węglarczykiem od września 2012 roku prowadził poranną audycję "Zwolnienie z WF-u". O tym fakcie poinformował na swoim facebookowym profilu.

- STAŁO SIĘ - Od 1 stycznia 2014 zmieniamy barwy klubowe !!! ESKA ROCK - DZIĘKI (już) ZA WSZYSTKO. TO BYŁ WSPANIAŁY CZAS !!! ciągle - do usłyszenia ... - napisał (zachowano pisownię oryginalną).

Tym samym sugeruje, że od przyszłego roku usłyszymy go na antenie konkurencyjnej rozgłośni. Jakiej? Czy jego decyzja podyktowana jest ostatnią aferą przed siedzibą radia? I kto go zastąpi w Esce Rock? Rąbka tajemnicy uchylił portal press.pl, który ujawnił, że zwolnienie dziennikarza to efekt oszczędności, jakie zarządził właściciel stacji: Grupa ZPR. Oprócz niego ze stanowiskiem pożegnał się także dyrektor programowy stacji - Marcin Bisiorek.

d4i2epa

- Sądzę, że to konsekwencja naszej decyzji. Tym bardziej, że ten program w wersji bez Michała Figurskiego nie miał satysfakcjonujących wyników. Wiadomo, że to był bardzo drogi program ze względu na celebrytów, wysokie gaże. Nie przekładało się to na wyniki słuchalności - powiedział w rozmowie z portalem Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
d4i2epa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i2epa