Trwa ładowanie...
dumhprx

"Kuba Wojewódzki Show": Robert Burneika i Magdalena Schejbal gośćmi programu!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kuba Wojewódzki Show": Robert Burneika i Magdalena Schejbal gośćmi programu!
(tvn)
dumhprx

W zbliżającym się odcinku talk-show *Kuby Wojewódzkiego dojdzie do niecodziennego spotkania. Zasiądą obok siebie ludzie, którzy pochodzą z zupełnie innych światów i do tej pory nie mieli ze sobą nic wspólnego. Na skórzanej kanapie prowadzącego zasiądą: Magdalena Schejbal oraz Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika!*

Wtorkowy odcinek zapowiada się niezwykle ciekawie. Fani aktorki zapewne oczekują w niecierpliwości rewelacji związanych z awanturą wokół serialu "Szpilki na Giewoncie", a miłośnicy sportu i męskiego poczucia humoru na słynnego Hardkorowego Koksa.

Dodajmy, że najbliższy odcinek będzie ostatnim z wiosennego sezonu "Kuba Wojewódzki Show". Czy z tej okazji producenci przygotują dla widzów coś specjalnego? Dowiemy się już wkrótce!

(fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dumhprx

* W tym temacie: Maciej Orłoś i Jarosław Kret razem w nowym programie TVP*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dumhprx

Podziel się opinią

Share

dumhprx

dumhprx