Kuba Wojewódzki przyjaźni się z Januszem Palikotem. Pokazał, jak spędzają razem czas

Kuba Wojewódzki "odleciał".
Kuba Wojewódzki "odleciał".
Źródło zdjęć: © ONS

23.09.2020 11:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarz lubi przebywać w towarzystwie znanych osobistości. Nie omieszkał wspomnieć w mediach społecznościowych o swoim ostatnim, nietypowym spotkaniu z byłym politykiem.

Kuba Wojewódzki jest wpływową postacią polskiego show-biznesu. Od 30 lat pracuje w mediach, a niedawno został też właścicielem sieci restauracji.

Jeden z jego przyjaciół również zainteresował się nową branżą. Janusz Palikot dał się zapamiętać jako kontrowersyjny lider partii Ruch Palikota, później Twój Ruch. W 2015 r. zrezygnował z politykowania i wrócił do świata biznesu. Niedawno stał się właścicielem sieci sklepów alkoholowych.

Dawniej Palikot chętnie występował w programie Kuby Wojewódzkiego. Gościł w studiu TVN w 2008 i 2010 r. Od tego czasu panowie zaczęli spędzać więcej czasu prywatnie w swoim towarzystwie.

Showman pochwalił się na Instagramie fotkami ze wspólnego wypadu. Okazuje się, że Janusz Palikot posiada licencję pilota i zaprosił Wojewódzkiego na pokład swojego helikoptera.

"Jeśli Palikot z Wojewódzkim ponownie odlatują, to wiedz, że coś się dzieje..." - tajemniczo napisał dziennikarz.

Być może miłośnik dobrej kuchni i fan wytrawnego alkoholu planują wspólny biznes. Jeśli do niego dojdzie, na pewno Wojewódzki pochwali się tym faktem.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także