Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki: program showmana pomógł "Playboyowi". Jak?

Share
Kuba Wojewódzki: program showmana pomógł "Playboyowi". Jak?Źródło: AKPA
drf2bjw

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki jak magnes przyciąga piękne kobiety. Najlepszym tego przekładem jest chociażby towarzysząca mu w programie seksowna Wodzianka. Jak się jednak okazuje, Wojewódzki nie skąpi swojego talentu i skutecznie pomaga kolegom z medialnej branży zwerbować równie atrakcyjne koleżanki. O co chodzi?

Takimi rewelacjami podzielił się niedawno Marcin Meller. Z okazji 20- lecia magazynu "Playboy", którego jest redaktorem naczelnym, Meller zdradził, że w przeszłości Wojewódzki bardzo przysłużył się "Playboyowi" swoim apelem, który padł w jego autorskim talk-show:
- Kilka lat temu Kuba Wojewódzki rzucił w programie, że szukamy kobiet do wspólnej, grupowej sesji. Efekt? Przyszły setki, a może nawet tysiące zgłoszeń. Dziewczyny wręcz się rzuciły - wspomina redaktor.

W przytoczonej przez Mellera anegdocie, najważniejsza jest jednak jej dalsza część:
- Do finału mogło trafić tylko kilkanaście, ale to wystarczyło, żeby zawstydzić Kubę, który brał udział w tej sesji. To chyba pierwszy raz, gdy widziałem go zawstydzonego. Był otoczony tłumem pięknych, nagich niewiast i wyjątkowo pilnie studiował czubki swoich butów. To było bezcenne - kwituje szczerym uśmiechem Meller. I trudno się z nim nie zgodzić.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

drf2bjw

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

drf2bjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drf2bjw
drf2bjw