Trwa ładowanie...

Kto użyczy głosów w ekranizacji Smerfów?

Kto użyczy głosów w ekranizacji Smerfów?
dx8dtpz
dx8dtpz

Jonathan Winters, George Lopez, Alan Cumming i Katy Perry użyczą głosów Smerfom.

Aktorzy dołączą do Neila Patricka Harrisa, który wczoraj ogłosił swój udział w kinowej adaptacji kreskówki "The Smurfs". Jonathan Winters wcieli się w Papę Smerfa, Alan Cumming w Osiłka, a George Lopez - w Marudę. Wokalistja Katy Perry udzieli natomiast głosu Smerfetcę, jedynej dziewczynie wśród Smerfów.

"The Smurfs" będzie trójwymiarową bajką, łączącą w sobie elementy animacji komputerowej i tradycyjnego filmu aktorskiego. Jej premiera planowana jest na lato 2011 roku. Za scenariusz odpowiadają David Stem i David Weiss. Za kamerą staje Raja Gosnell. Zdjęcia rozpoczną się w kwietniu.

Przypomnijmy, iż obraz powstanie na podstawie popularnej kreskówki przedstawiającej losy małych niebieskich skrzatów wiodących w leśnej wiosce szczęśliwe życie. Beztroska egzystencja małych jedynie czasami zakłócana jest przez niecne knowania złośliwego czarownika Gargamela.

dx8dtpz

Twórcą postaci Smurfów był belgijski rysownik Pierre Culliford, znany pod pseudonimem Peyo. Powołane do życia w roku 1958, niebieskie ludki dostarczyły inspiracji dla serii komiksów, zabawek, gier planszowych oraz parków rozrywki.

Debiut Katy Perry, "One Of The Boys", ukazał się w czerwcu 2008 roku.

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

ONI ZAROBILI NAJWIĘCEJ! ]( http://www.muzyka.wp.pl/gid,561213,title,Oni-zarobili-najwiecej,galeria.html ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g ) **

dx8dtpz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx8dtpz