Trwa ładowanie...

Kryzys w małżeństwie Cichopek!

Share
Kryzys w małżeństwie Cichopek!Źródło: newspix.pl
dj3codg

[

]( http://www.fakt.pl )

dj3codg

Uważani są za idealne, godne naśladowania małżeństwo. Okazuje się jednak, że związek Kasi Cichopek (29 l.) i Marcina Hakiela (28 l.) nie jest wolny od problemów. Jak twierdzą informatorzy Faktu, pomiędzy małżonkami coraz częściej dochodzi do napięć...

Kasia od pewnego czasu chodzi smutna i zamyślona. Powód? Jak twierdzą nasze źródła, aktorce ostatnio przytrafiają się kłótnie z mężem. – Ona nigdy taka nie była. Jakaś taka nieobecna... W gronie znajomych przyznała się, ze zdarzają się jej ciche dni z mężem. To ją martwi, bo zawsze byli bardzo zgodni, a to się zmieniło... – mówi informator.

Marcin też najwyraźniej przeżywa ich problemy. – Widziałem jak sam siedział przy barze. Był zdenerwowany, coś go trapiło. Po godzinie zmienił lokal – opowiada jeden z naszych rozmówców. Podobno Marcinowi coraz częściej zdarzają się samotne wyjścia z domu. Czy musi coś przemyśleć? Ostatnio w zawodowym życiu Kasi doszło do sporych zawirowań. Wydawało się, że odsunięta przez Polsat gwiazda nabierze oddechu i jesienią pojawi się w konkurencyjnej TVN. Miała tam kręcić zdjęcia do nowego serialu i – przede wszystkim – prowadzić "Taniec z Gwiazdami". Jak twierdzili nasi informatorzy, Marcin – który od jakiegoś czasu reprezentuje żonę jako menedżer – prowadził w
tej sprawie zaawansowane rozmowy. Ostatecznie jednak nic z nich nie wyszło...

Czy właśnie dlatego między małżonkami dochodzi do napięć? Jeszcze niedawno błyskawicznie rozwijająca się kariera Kasi wydaje się być na zakręcie. A powszechnie wiadomo, że łączenie życia prywatnego i zawodowego nie zawsze dobrze się kończy. Na szczęście są wakacje i jak dowiedział się Fakt, Kasia z Marcinem wyjechali niedawno na kilkudniowy urlop. Być może odpoczynek, zmiana otoczenia i czas spędzony razem sprawią, że wszystkie niesnaski uda się wyjaśnić.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Mucha chce być pracującą mamą

dj3codg

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dj3codg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj3codg
dj3codg