Trwa ładowanie...
30-04-2008 11:10

Kryminalni Harperowie

Kryminalni HarperowieŹródło: CBS
d45kusb
d45kusb

*Charlie Harper szukający śladów krwi, Alan zdejmujący odciski palców na miejscu przestępstwa, mały Jake łapiący mordercę i Berta w roli patomorfologa przeprowadzającego sekcję zwłok? W serialu wszystko jest możliwe!*

Wśród twórców seriali (amerykańskich) modne ostatnio staje się "zamienianie podwórka" - pisanie scenariuszy dla charakterów występujących w innym serialu.

O ile takie rozwiązanie ma sens w przypadku serii o podobnym charakterze, to lepiej nie wyobrażać sobie, co się stanie jeśli twórcy opery mydlanej przeniosą dialogi do serialu science fiction! Ten dzień jednak nadszedł.

d45kusb

Jak ogłosiła stacja CBS, scenarzyści jej dwóch czołowych seriali zamienią się gatunkami. Chodzi o kultowy już serial Dwóch i pół oraz nie mniej popularne CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas.

W jednym z odcinków serialu opowiadającego losy braci Harperów, który wyemitowany zostanie w USA 5. maja, pod przerażająco brzmiącym tytułem "Rybka w szufladzie" pojawi się jeden z głównych bohaterów Zagadek - Nick Stokes.

W domu Charliego ktoś umrze, a detektyw będzie prowadził w nim śledztwo.

O ile humorystyczny Dwóch i pół jest serialem, w którym może zdarzyć się wszystko i wszystko można sobie wytłumaczyć, a obśmiewanie morderstwa nie jest przecież obce telewizyjnym twórcom, trudno wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał epizod CSI, do którego scenariusz napiszą twórcy Dwóch i pół.

Zrobienie z sitcomu kryminału jest chyba łatwiejsze od "shumorzenia" kryminału. Niekryminalna zagadka, jak scenarzyści Dwóch i pół sobie poradzą zostanie rozwiązana w epizodzie o zabójczym tytule "Dwie i pół śmierci", który CBS wyemituje 8 maja.

d45kusb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45kusb