Trwa ładowanie...

''Kot w butach'' - zobacz sześć fragmentów filmu! [wideo]

Share
''Kot w butach'' - zobacz sześć fragmentów filmu! [wideo]
d1ug2ch

W serwisie film.wp.pl prezentujemy sześć fragmentów wyczekiwanej przez widzów na całym świecie produkcji, o najlepszym przyjacielu Shreka i Osła, którym jest oczywiście "Kot w butach".

Kot w butach - jeden z najbardziej ukochanych przez widzów bohaterów filmu "Shrek" - opowiada historię odważnego i niezwykle zabawnego kociaka (Antonio Banderas / Wojciech Malajkat), we wczesnych latach jednego ze swoich dziewięciu żyć, jeszcze przed poznaniem Shreka i Osła. Wraz z dwójką innych, zupełnie nowych postaci, słodką Kitty (Salma Hayek) oraz Humptym Dumptym (Zach Galifianakis) postanawiają ukraść słynną gęś znoszącą złote jajka.

d1ug2ch

- Kot w Butach, który przez lata był postacią drugoplanową, wreszcie doczekał się własnego filmu - cieszy się Antonio Banderas, którego głosem przemawia Kot w wersji oryginalnej. - To zdecydowanie inna produkcja, niż "Shrek". Ma inną formę. Przypomina hiszpański spaghetti western, na przykład ekran dzielony jest na kilka części. To film epicki, romantyczny, opowiadający o przyjaźni, ale do tego bardzo, bardzo, bardzo zabawny.

Poniżej prezentujemy sześć fragmentów gotowego filmu:

Polska premiera zaplanowana jest 5 stycznia 2012 roku.

d1ug2ch

Podziel się opinią

Share
d1ug2ch
d1ug2ch