Trwa ładowanie...

Koroniewska nauczy się śpiewać u Cichopek

Koroniewska nauczy się śpiewać u CichopekŹródło: AKPA
d5ttw79
d5ttw79

[

]( http://www.efakt.pl )

d5ttw79

Na ten moment czeka cała Polska! Możliwe, że już wkrótce Joanna Koroniewska (32 l.) wyjdzie na scenę, lekko zaciśnie zęby i zaśpiewa "...Jest już ciemno" głosem jakby żywcem wydartym z gardła liderowi grupy Feel.

Bo właśnie Piotr Kupicha (31 l.) będzie nauczycielem aktorki w nowym wielkim show Polsatu, prowadzonym przez Kasię Cichopek (28 l.). Tylko Fakt poznał nazwiska uczestników tego programu!

„Tylko my dwoje” – tak brzmi w wolnym tłumaczeniu tytuł angielskiego widowiska. To jeden z najpopularniejszych programów w Wielkiej Brytanii, który od marca ma rozruszać antenę Polsatu. Wczoraj zdradziliśmy, że prowadzącą tego show będzie Kasia Cichopek. Dzisiaj przedstawiamy kolejne szczegóły.

W spektakularnym show weźmie udział osiem par. Wszystkie będą się składać ze znanej osoby ze świata show-biznesu oraz z piosenkarza, który będzie uczył śpiewu swego partnera czy partnerkę. Po każdym występie na żywo jury oceni nie tylko śpiew gwiazdy, ale także zdolności pedagogiczne belfra. W parach może naprawdę zaiskrzyć, bo tak jak w „Tańcu z gwiazdami” każda ma składać się z kobiety i mężczyzny.

Polsat właśnie dopina listę uczestników i łączy ich w pary. Tylko nam udało się dotrzeć do większości tajnych jeszcze nazwisk. Poza wspomnianymi Koroniewską i Kupichą w programie wystąpić mają: Łukasz Golec (35 l.) i tancerka Ania Bosak (28 l.), Kasia Cerekwicka (30 l.) i siłacz Mariusz Pudzianowski (33 l.), Mietek Szcześniak (46 l.) i modelka Agnieszka Maciąg (41 l.) oraz Halina Frąckowiak (63 l.) i słynny bramkarz Jan Tomaszewski (62 l.). O zgrozo, dowiedzieliśmy się też, że Janusz Panasewicz (54 l.) postawił trudny do spełnienia warunek, że wystąpi tylko w parze z... Radosławem Majdanem (38 l.)! Lista nie jest jeszcze zamknięta, ale jedno jest pewne: to będzie wielki show pełen gwiazd.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Gwiazda 'Klanu' kupiła kurtkę. Za ile?

d5ttw79

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5ttw79