Trwa ładowanie...

Koncert Motörhead: Warszawa, Poznań i Kraków wykupują Golden Circle

Koncert Motörhead: Warszawa, Poznań i Kraków wykupują Golden CircleŹródło: mat. prasowe
d3fpd28
d3fpd28

Motörhead przyjedzie do Polski 6 lipca 2015 roku. Oficjalna sprzedaż wejściówek na to wydarzenie ruszyła 29 października i już teraz można powiedzieć, że koncert cieszy się dużą popularnością.
- Najwięcej biletów sprzedaliśmy jak na razie w Warszawie, ale to z racji lokalizacji koncertu nie może dziwić – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu. Kolejne miejsca w geograficznej klasyfikacji pod względem liczby sprzedanych wejściówek zajmują Poznań i Kraków.

Warto również podkreślić, że najwięcej zamówień dotyczy biletów do sektora Golden Circle. - Widać, że fani chcą być na tym koncercie jak najbliżej sceny, żeby jeszcze lepiej poczuć rockowy klimat tego wydarzenia – stwierdził Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Duże zainteresowanie koncertem na około osiem miesięcy przed jego datą napawa organizatorów optymizmem. To pokazuje, że już teraz wydarzenie żyje w umysłach fanów Motörhead. Można to też zaobserować na portalach społecznościowych, a także w ogólnopolskich mediach. Wystarczy powiedzieć, że po ogłoszeniu koncertu Motörhead największe tytuły w kraju pisały o występie brytyjskiej grupy aż 38 razy. A ta liczba rośnie z każdym dniem.

Tymczasem muzycy o koncercie w Polsce pewnie jeszcze nie myślą, bo najbliższy miesiąc będzie dla nich bardzo pracowity. Grupa ma zaplanowanych w listopadzie jeszcze osiem występów. Odwiedzi między innymi Birmingham, Londyn, Monachium, Hamburg, Berlin oraz Paryż.

Przypomnijmy, że wejściówki na koncert Motörhead w Warszawie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

d3fpd28
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fpd28