Trwa ładowanie...

Koncert Halla Nordfjord i Peter J. Birch

Share
Koncert Halla Nordfjord i Peter J. Birch
Źródło: mat. prasowe
d3aembn

HALLA NORDFJORD
Świetna songwriterka z Islandii przylatuje do Polski na szóstą trasę koncertową. Promować będzie wydany zimą album "Bridge" (w Polsce płyta została wydana 29 grudnia nakładem Borówka Music/ Smekkleysa Records) i zebrała wiele pozytywnych recenzji. Tygodnik „Przekrój” pisze: - Halla wkrótce będzie gwiazdą. Wtedy będziecie mogli się pochwalić, że słyszeliście ją wcześniej w którymś z polskich miast. „Gazeta Wyborcza” dodaje: - Główny atut Halli Nordfjörd to głos. Głęboki i lekki zarazem, jego barwa ma w sobie interesującą bezpretensjonalność i coś kojącego: przykuwa uwagę i zarazem relaksuje. Podczas koncertu Halla zaśpiewa autorskie utwory zarówno po angielsku, jak i po islandzku.

PETER J. BIRCH
Polska, Dania, Czechy, Belgia, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy, Szwajcaria i Niemcy – w tych krajach koncertował. Ostatnio wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach (m. in. Openerze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji czy Melodica w Hamburgu) – zarówno solo, jak i ze swoim zespołem The River Boat Band. Łącznie zagrał już ponad 300 koncertów, a ma raptem 23 lata! Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk)
Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Gra muzykę z pogranicza folku i country. W dorobku ma dwa albumy „When The Sun’s Risin’ Over The Town” (2013) i „Yearn” (2014), które zebrały świetne recenzje w polskiej i europejskiej prasie!

d3aembn

Bilety w cenie 20 zł do kupienia na stronie www.operalesna.sopot.pl

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

(fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d3aembn

Podziel się opinią

Share
d3aembn
d3aembn