Trwa ładowanie...

"Komisja morderstw": Marcel Sabat o tajnikach serialu

Share
"Komisja morderstw": Marcel Sabat o tajnikach serialuŹródło: AKPA
d3bep66

Fabuła serialu „Komisja morderstw” to dwanaście historii, które do dziś pozostały niewyjaśnione. Dowody i narzędzia zbrodni dawno już przepadły w zakurzonych archiwach, każda ze spraw jest więc żmudną rekonstrukcją zatartych śladów dawnych przestępstw. Marcel Sabat, który lubi grać w mrocznych produkcjach przyznał, że rola w tym serialu była dla niego sporym wyzwaniem.

Grupa policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych, potocznie zwanego Komisją morderstw, będzie starała się rozwikłać niewyjaśnione sprawy żołnierzy niezłomnych, zagłębi się w historię Ziem Odzyskanych, przeanalizuje tajemnicze przypadki z czasów II wojny światowej oraz pokaże skomplikowane machiny działania sekt z lat 80. Za wszystkimi tymi zagadkami kryje się człowiek, ze swoimi słabościami, ułomnościami, pożądaniem, obłędem czy miłością, które popychają go na drogę przestępstwa.

– Serial będzie opowiadał o sprawach niewyjaśnionych, które się kiedyś w przeszłości wydarzyły i mają swoją kontynuację. Dotyczy to ludzi, którzy dokonali kiedyś zbrodni i my ich łapiemy, wsadzamy do więzień i na tym polega nasza rola – zdradził Marcel Sabat.

d3bep66

Wydział Spraw Niewyjaśnionych tworzą: inspektor Alicja Grześkowiak (Małgorzata Buczkowska), podinspektor Maciej Stasiński (Krzysztof Pieczyński), aspirant Dominik Hertz (Marcel Sabat) i doktor Adam Frejncz (Paweł Małaszyński). W serialu będzie można zobaczyć tajemnicze wnętrza i piękne dolnośląskie plenery. Zdjęcia kręcone były m.in. we Wrocławiu, na zamkach w Kliczkowie i Książu, na terenach poradzieckich w Krzywej, Legnicy, Ząbkowicach, Karkonoszach, Górach Sowich, na Stawach Milickich, Górze Ślęży i w Hucie Szkła Julia.

Jak Sabat opisuje swoją rolę w produkcji? Dowiecie się z powyższego wideo.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3bep66

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bep66
d3bep66