Trwa ładowanie...
15-03-2013 14:02

"Komisarz Alex": Czy Bromski ma syna?

Share
"Komisarz Alex": Czy Bromski ma syna?Źródło: TVP
d2n5bp4

W 3. odcinku nowego sezonu *„Komisarza Aleksa” w życiu komisarza Marka Bromskiego (Kuba Wesołowski) pojawi się piękna pani psycholog Ewa Wilk, w roli której zobaczymy Karolinę Gorczycę. Do tego jeszcze zabójczo przystojny policjant spotka byłą sympatię z synkiem i przestraszy się, że to jego dziecko!*

W najbliższym odcinku "Komisarza Aleksa" (emisja w sobotę o 20.20 i w niedzielę o 17.30 w TVP 1) do grupy łódzkich policjantów dołączy bardzo atrakcyjna pani psycholog specjalizująca się w tworzeniu profili mordercy i ich ofiar. W tej roli zobaczymy jedną z najlepszych polskich aktorek młodego pokolenia, Karolinę Gorczycę.

Ewa Wilk pojawi się w łódzkiej komendzie na osobistą prośbę komisarza Marka Bromskiego, by pomóc w rozwiązaniu zagadki tajemniczego zabójstwa młodej dziewczyny. Bromski uzna, że znacznie łatwiej będzie mu wpaść na trop zabójcy, jeśli dowie się wszystkiego o ofierze. Pomoc Ewy Wilk okaże się nieoceniona. Dlatego nowa profilerka zostanie w łódzkiej komendzie na dłużej. Bromski od pierwszej chwili będzie pod ogromnym wrażeniem koleżanki. Jej nieprzeciętna aparycja, inteligencja i urok osobisty sprawią, że straci dla niej głowę. Zaprosi ją na nawet kolację, co wzbudzi zazdrość Lucyny (Magdalena Walach).

d2n5bp4

W tym samym odcinku Bromski spotka swoją byłą sympatię Lidkę (Elżbieta Kwinta) z małym chłopcem. Na wiadomość, że przypominający do złudzenia jego samego malec nosi jego imię, lekko zaniepokoi się, tym bardziej że Puchała (Ireneusz Czop) zażartuje: „Bromski Junior”!

Jak rozwinie się znajomość Bromskiego z Ewą Wilk? Czy Marek jest ojcem syna Lidki? Odpowiedzi na te pytania poznamy w 3. odcinku „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę o 20.20 i w niedzielę o 17.30 w TVP 1).

d2n5bp4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n5bp4
d2n5bp4