Trwa ładowanie...

"Komisarz Alex": Czy Alex polubi Orlicza?

Share
"Komisarz Alex": Czy Alex polubi Orlicza?
d2xojd7

Antoni Pawlicki po raz pierwszy pojawi się w „Komisarzu Aleksie” w najbliższą sobotę 13 kwietnia o godz. 20.20. Okaże się, że grany przez niego komisarz Michał Orlicz, który wcześniej pracował we Wrocławiu, zostanie nowym szefem Lucyny (Magdalena Walach) i Puchały (Ireneusz Czop).

Lucyna nie będzie umiała zaakceptować takich szybkich zmian. Zresztą Puchała też nie bardzo odnajdzie się w nowej sytuacji. Chcąc nie chcąc, razem z Orliczem poprowadzą pierwsze śledztwo. Ale najbardziej będzie cierpiał Alex. Z tęsknoty za Bromskim nie zechce ani jeść, ani spać.

Pies będzie wycieńczony, u kresu wytrzymałości. Lucyna i Puchała - mimo najszczerszych chęci pomocy – okażą się bezradni. Będą zdawali sobie sprawę z tego, że depresja Aleksa może skończyć się dla niego tragicznie. Wszystko się zmieni, kiedy Orlicz odwiedzi psa w domu Bromskiego. Okaże się, że zna się na czworonogach. We Wrocławiu służył w jednostce z psami. Pytanie, czy dogada się z Aleksem? Czy uda mu się wyciągnąć psa z depresji?

Odpowiedź poznamy oglądając 7. odcinek „Komisarza Aleksa” pt. „Nowy” (emisja w sobotę o 20.20 i w niedzielę o 17.30) w TVP 1.

d2xojd7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xojd7
d2xojd7