Trwa ładowanie...

Kolejni aktorzy dzwonią do Saula

Share
Kolejni aktorzy dzwonią do Saula
d1zbp39

Powiększa się obsada spin-offu "Breaking Bad", czyli serialu "Better Call Saul".

Udział w cyklu potwierdzili właśnie Patrick Fabian ("Ostatni egzorcyzm"), Rhea Seehorn ("Franklin & Bash") i Michael Mando ("Orphan Black"). Pierwszy z nich zagra prawnika Burta, Seehorn wcieli się w panią adwokat imieniem Beth, a Mondo hiszpańskojęzycznego przestępcę, Eddiego.

d1zbp39

Za realizację nowego cyklu AMC odpowiadają autorzy sukcesu "Breaking Bad" Vince Gilligan i Peter Gould. Każdy z odcinków nowej produkcji będzie trwał około godzinę, a gościnnie pojawią się w nich Walter White i Jesse Pinkman. W serii będzie więcej elementów komediowych, niż w poprzednim projekcie. Z serialu dowiemy się, czym Saul zajmował się zanim poznał Waltera White'a, głównego bohatera "Breaking Bad".

W roli tytułowej, Saula Goodmana, adwokata Waltera White'a, ponownie wystąpi Bob Odenkirk. W produkcji powróci również Jonathan Banks, czyli Mike Ehrmantraut, były policjant, który na emeryturze dorabia jako płatny zabójca i specjalista od brudnej roboty.

"Better Call Saul" ma zadebiutować na antenie AMC w listopadzie. Nad scenariuszem pracują Peter Gould, Thomas Schnauz i Gennifer Hutchison.

d1zbp39

Podziel się opinią

Share
d1zbp39
d1zbp39