Trwa ładowanie...
d1ju4ca
d1ju4ca

[

]( http://www.fakt.pl )
Po wakacyjnej przerwie program "Kocham Cię, Polsko" powrócił na antenę TVP 2! Czego możemy się spodziewać po tej edycji show i czy producenci szykują dla widzów jakieś niespodzianki?

Nowy sezon "Kocham Cię, Polsko" będzie obfitował w nowości, ale najważniejsze i sprawdzone punkty programu pozostaną bez zmian.

d1ju4ca

W roli prowadzącego jak zawsze zobaczymy niezawodnego Macieja Kurzajewskiego, a jako kapitanki drużyn pojawią się Marzena Rogalska i Katarzyna Zielińska. Na życzenie widzów powracają „Kalambury”, których nie było w poprzednim sezonie. W pierwszych odcinkach zobaczymy między innymi Kayah, Adama Darskiego, Anię Dąbrowską i Andrzeja Piasecznego, czyli trenerów z programu „The Voice of Poland”.
W programie gościć będą też Marcin Gortat, Beata Tyszkiewicz i Zofia Czerwińska, małżeństwo Małgorzata Potocka i Jan Nowicki, Katarzyna Dowbor, Dorota Naruszewicz, Anna Dereszowska, Iwona Pavlović, oraz Wojtka Brzozowskiego.

Ale to nie koniec miłych niespodzianek! – To już szósta edycja „Kocham Cię, Polsko”, wiele pozostaje dobrego z poprzednich edycji, ale dochodzi też nowa konkurencja „Tele wiadomości” – mówi nam Krystyna Kulesza z biura promocji programu. I dodaje na czym owa nowa konkurencja będzie polegać.
– Będą pokazywane wiadomości z dawnych lat, a zadaniem drużyn będzie ich uzupełnienie. To trudne zadanie, bo będzie trzeba przypomnieć sobie, co się wówczas działo w Polsce i na świecie, a przecież w drużynach jest najczęściej wielu młodych ludzi – opowiada Kulesza.

Pojawia się jeszcze pytanie – jak poradzi sobie Katarzyna Zielińska, która będzie musiała pogodzić swój udział w show „Kocham Cię, Polsko” z występami w „Tańcu z gwiazdami”. – Nie sadzę, aby był z tym jakiś problem. Co prawda próby do „Tańca z gwiazdami” wymagają intensywnej pracy, ale Katarzyna Zielińska jest perfekcjonistką i na pewno uda jej się to pogodzić. Na pewno będzie chciała wypaść jak najlepiej, ale „Taniec z gwiazdami” to jest program na żywo, a „” jest nagrywane więc żaden z tych programów nie ucierpi – uważa Kulesza.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Maja Hirsch w nowym serialu Dwójki

d1ju4ca

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1ju4ca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ju4ca