Trwa ładowanie...

"Kocham Cię, Polsko!": Anna Popek dostanie program?

"Kocham Cię, Polsko!": Anna Popek dostanie program?Źródło: AKPA
d2a6k2d
d2a6k2d

"Kocham Cię, Polsko!" to patriotyczny program rozrywkowy, który w przystępny sposób miał poszerzać wiedzę o Polsce. W show mogliśmy śledzić zmagania gwiazd, które brały udział w quizach i zagadkach muzycznych. Gdy był emitowany w TVP2 w latach 2009-2012, jego gospodarzem był Maciej Kurzajewski, który dziś ma niewielkie szanse na powrót.

Podobno na giełdzie nazwisk najczęściej pojawia się osoba Anny Popek. Tymczasem redakcja "Faktu" donosi, że producenci programu, czyli Rinke Rooyens i jego firma, nie są tym pomysłem zachwyceni.

- Im bardzo dobrze pracowało się z Kurzajewskim. Także w programie "Świat się kręci". Cały czas za nim lobbują - powiedział serwisowi informator pracujący w TVP.

Jeśli władze Telewizji Polskiej nadal będą nieugięte, producenci mogą zaproponować Tomasza Kammela. Anna Popek wbrew krążącym plotkom, nie została dyrektorem TVP Polonia. Być może na pocieszenie otrzyma posadę gospodarza "Kocham Cię, Polsko!".

d2a6k2d

Czy Anna Popek poprowadzi patriotyczny program? Z ostateczną odpowiedzią na to pytanie będziemy musieli poczekać, do ujawnienia wiosennej ramówki TVP.

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
d2a6k2d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a6k2d