Trwa ładowanie...
dytv09a
supergirl

Kobieta-wilkołak w ''Supergirl''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta-wilkołak w ''Supergirl''
dytv09a

Znana z serialu "Czysta krew" Brit Morgan dołączyła do obsady "Supergirl".

Aktorka wcieli się w produkcji w czarny charakter - Leslie Willis znaną również jako Livewire. Na dziś wiadomo, że pojawi się gościnnie w jednym z odcinków pierwszego sezonu.

Leslie Willis to pewna siebie pracownica firmy CatCo Media, należącej do Cat Grant (Calista Flockhart). W wyniku wypadku Leslie staje się bardzo niebezpieczna i Supergirl musi ją powstrzymać.

dytv09a

Przypomnijmy, że cykl stacji CBS opowiada o kuzynce Supermana - Karze Zor-El (w tej roli Melissa Benoist), która przed laty uciekła z planety Krypton. Dziewczyna posiada te same supermoce, co krewniak. Do tej pory starała się je ukrywać przed Ziemianami. Teraz chce stać się superbohaterką.

W obsadzie znaleźli się także Mehcad Brooks, który wystąpi jako James Olsen, Laura Benanti jako Alura Zor-El, Calista Flockhart jako Cat Grant, Chyler Leigh jako Alexandra "Alex" Danvers, Jeremy Jordan jako Winslow "Winn" Schott, David Harewood jako Hank Henshaw, Peter Facinelli w roli Maxwella Lorda oraz Dean Cain, Helen Slater, Chris Browning jako Reactron i Jenny Dewan Tatum jako Lucy Lane.

Premiera "Supergirl" planowana jest na 26 października.

dytv09a

Podziel się opinią

Share
dytv09a
dytv09a