Trwa ładowanie...
d231nsk

Kobe Bryant nie żyje. Bardzo niezręczna wpadka w programie na żywo

W programie informacyjnym stacji MSNBC poświęconym Kobe Bryantowi doszło do wpadki. Prezenterka opowiadając o zmarłym sportowcu, "lekko" się przejęzyczyła. Internauci chcą jej głowy.
Share
Mówiąc o karierze Kobe Bryanta, dziennikarka zaliczyła wpadkę
Mówiąc o karierze Kobe Bryanta, dziennikarka zaliczyła wpadkęŹródło: Getty Images
d231nsk

Kobe Bryant, jego 13-letnia córka Gianna i 7 innych osób zginęło w katastrofie śmigłowca w niedzielę rano 26 stycznia czasu lokalnego.

Program informacyjny kanału MSNBC od samego początku na bieżąco informował widzów o szczegółach tragicznego zdarzenia.

Emocje były tak wielkie, że podczas kolejnego wejścia dziennikarka Alison Morris zaliczyła wpadkę. Którą oczywiście momentalnie wychwycili internauci.

d231nsk

Obejrzyj: #GWIAZDY: Mandaryna nie ma szczęścia w miłości. Ciągle szuka faceta!

Morris zamiast powiedzieć, że Bryant grał w Los Angeles Lakers, przejęzyczyła się i przekręciła nazwę drużyny na Los Angeles Niggers.

Angielski rzeczownik nigger, oznaczający ni mniej, ni więcej czarnucha, jest jednym z najcięższych epitetów używanych do pogardliwego mówienia o osobach ciemnoskórych.

Wprawdzie dziennikarka momentalnie się poprawiła, jednak internauci nie mają dla niej litości.

Niektórzy komentujący wpadkę na YouTubie złośliwie zauważają, że Morris najwyraźniej musi często używać obraźliwego określenia. Inni mają nadzieję, że straci pracę.

Tragiczna wiadomość o śmierci sportowca wstrząsnęła nie tylko światem sportu. Nagła śmierć 41-latka została upamiętniona m.in. podczas rozdania nagród muzycznych Grammy.

d231nsk

Podziel się opinią

Share
d231nsk
d231nsk