Trwa ładowanie...
18-06-2014 11:09

Klub Eskapistów na kanale E! Entertainment

Klub Eskapistów na kanale E! Entertainment
d1zqhvl
d1zqhvl

Nudzi Cię praca i nie jesteś pewien swoich życiowych wyborów? Zastanawiasz się nad tym, co stało się z Twoim życiem i chciałbyś je zupełnie zmienić? Chciałbyś porzucić wszystko, wyjechać z miasta i powrócić do swoich zapomnianych pasji? Klub Eskapistów to godzinny reality show, w którym kobiety i mężczyźni porzucają swoje życie, by na nowo szukać szczęścia w luksusowym raju na plażach Dominikany. Dwunastka wybrana spośród tysięcy ochotników dostała niepowtarzalną szansę, by na zawsze zmienić miejsce zamieszkania i zapomnieć o wszystkich swoich troskach, zostawić za sobą codzienne stresy i uciec od swoich prac, związków, rodzin i przyjaciół. Jednak szybko okazuje się, że na wyspie czekają na nich niespodzianki i nie wszystko jest tak różowe, jak sobie na początku wyobrażali. Mieszkanie w raju ma swoją cenę.

Kamery towarzyszyły im od momentu, gdy dowiedzieli się o tym, że zostali wybrani do udziału w programie i mieli zaledwie kilka godzin, by poinformować o wszystkim swoje rodziny, szefów i przyjaciół, zanim odlecieli na rajską wyspę. Gdy rozpocznie się ich przygoda, nie będą mieli szans na kontakt ze światem zewnętrznym, social media czy telefon do domu. Żadnego kontaktu z życiem, które kiedyś wiedli. W hotelu ich dni wypełnione będą nieskończonymi seansami opalania, a noce kolacjami przy blasku księżyca, imprezami i romansami. Ale w Klubie Eskapistów wszyscy bardzo szybko orientują się, że ich życie nie jest tak idealne, jak mieli nadzieję.

Dwunastu seksownych singli pod jednym dachem musi strategicznie budować sojusze, by zdecydować o tym, kto z nich najbardziej zasługuje na wielką ucieczkę, a kto musi spakować torby i wracać do domu. Wkrótce przekonają się, że nikt nie jest bezpieczny, więc muszą cały czas knuć, planować i robić wszystko, by zostać w raju do przyszłego tygodnia. Podczas pobytu odwiedzi ich ktoś z przeszłości, a może to być każdy… przyjaciel, członek rodziny, były partner, nieszczęśliwa miłość, wróg albo pierwszy ukochany. Sekrety wyjdą na jaw, a łzy będą płynąć strumieniami.

W Klubie Eskapistów każdy może zacząć od początku i stać się kimkolwiek chce, ale tylko na krótki czas. Na koniec zwycięzca odejdzie jako „Wielki Eskapista” z zapasem gotówki na rok. Odkryj, kto to będzie na E! Entertainment 22 czerwca o godz. 21.00.

d1zqhvl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zqhvl