Trwa ładowanie...

Klaudia Halejcio nie zna słów hymnu? Wpadka aktorki w "Kocham Cię, Polsko"

Dużą wpadkę zaliczyła Klaudia Halejcio w ostatnim odcinku "Kocham Cię, Polsko". W trakcie jednej z konkurencji młoda aktorka udzieliła zaskakującej i kompromitującej odpowiedzi na pytanie dotyczące naszego hymnu. Gwiazda miała wskazać, jakie miasto występuje w tekście najważniejszej państwowej pieśni. Według Halejcio chodziło o… Litwę!

Klaudia Halejcio nie zna słów hymnu? Wpadka aktorki w "Kocham Cię, Polsko"Źródło: ONS.pl
d2fdwvs
d2fdwvs

W najnowszym odcinku "Kocham Cię, Polsko" obok Klaudii Halejcio pojawili się Mikołaj Roznerski, Tomasz Ciachorowski, Maja Bohosiewicz i Ewa Kasprzyk. W roli kapitanów drużyn standardowo wystąpili Tomasz Kammel oraz Antek Królikowski, a show poprowadziła Barbara Kurdej-Szatan. Jak zwykle zaproszone gwiazdy musiały zmierzyć się z szeregiem konkurencji, które związane były z naszym krajem. Uczestnicy mieli m.in. odpowiedzieć na kilka pytań. Jedno z nich, dotyczące polskiego hymnu, przypadło właśnie Halejcio.

Aktorka znana m.in. z "Pierwszej Miłości" miała wskazać, jakie miasto pojawia się w tekście "Mazurka Dąbrowskiego". Halejcio nie namyślając się zbyt długo, odparła, że chodzi o… Litwę (która notabene jest państwem, a nie miastem)! Czyżby gwiazda nie znała słów hymnu? A może po prostu sparaliżował ją stres?

Nie była to jednak jedyna wpadka, jaką zaliczyła Halejcio w programie. Podczas zabawy w kalambury aktorka miała narysować hasło "Maria Skłodowska-Curie". Gwiazda "Pierwszej miłości" uznała, że najlepiej będzie namalować... telewizor. Pomysł ten okazał się nieskuteczny, a zespół Halejcio nie zorientował się, że chodziło jej o słynną polską uczoną.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2fdwvs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fdwvs