Trwa ładowanie...
15-02-2012 13:30

"Klan": Ostatnie dni życia Ryśka

Share
"Klan": Ostatnie dni życia RyśkaŹródło: AFP
d1jk8l6

Wielkimi krokami zbliża się zapowiadana przez twórców serialu *"Klan" śmierć Ryszarda Lubicza. Pierwsze symptomy złego samopoczucia bohatera będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek, 17 lutego, w 2232. odcinku telenoweli. Jak będą wyglądać ostatnie dni życia Ryśka? Lubicz będzie umierał przez cztery epizody.*

Bohater podczas przeprowadzaniu remontu mieszkania poczuje dziwny ból głowy. Zupełnie zbagatelizuje ten problem, uznając, że złe samopoczucie związane jest zapewne z nadmiernym wysiłkiem.

W poniedziałek, 20 lutego, zdrowie Ryśka znacznie się pogorszy. Mężczyzna będzie miał zawał serca, spadnie z drabiny i straci przytomność. W szpitalu lekarzom uda się uratować mu życie, dzięki zabiegowi udrożnienia tętnic. Bohater będzie szybko dochodził do zdrowia. Nie oszuka on jednak przeznaczenia...

d1jk8l6

Z intensywnej terapii Rysiek zostanie przeniesiony na zwykłą salę szpitalną. Tam będzie świadkiem kradzieży. Jak zawsze, odważny bohater będzie chciał złapać złodziei. Wywiąże się szamotanina, podczas której Lubicz przewróci się i uderzy głową o krawędź metalowego łóżka. Ryszard zostanie znaleziony martwy na podłodze. Lekarze nie będą już w stanie mu pomóc. Tak zakończy się 2235. odcinek serialu, który wyemitowany zostanie 22 lutego.

W jednym z kolejnych epizodów odbędzie się pogrzeb Ryśka. Na uroczystości zjawi się cała rodzina i przyjaciele zmarłego. Poleje się wiele łez. Stratę ojczyma najbardziej przeżyje Bożenka.

Pożegnanie Ryszarda Lubicza będzie można zobaczyć 27 lutego, w 2238. odcinku "Klanu".

d1jk8l6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jk8l6
d1jk8l6