Trwa ładowanie...
22-02-2012 10:30

"Klan": Dramatyczna śmierć Ryśka

"Klan": Dramatyczna śmierć RyśkaŹródło: AFP
d17g3bl
d17g3bl

Już dziś, 22 lutego, na ekranie po raz ostatni pojawi się Ryszard Lubicz. Bohater *"Klanu" w dramatycznych okolicznościach pożegna się z życiem. Jak do tego dojdzie?*

Z intensywnej terapii Rysiek zostanie przeniesiony na zwykłą salę szpitalną. Bohater będzie dochodził do siebie, dzieląc pokój z dwoma innymi "zawałowcami". Lubicz nie skorzysta z propozycji kolegów, aby przejść się z nimi do szpitalnego barku. Zamiast tego Rysiek wybierze się pod prysznic.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,9013,title,Klan,serial.html )**

d17g3bl

Wracając do sali, Lubicza zaczepi pewna brunetka. Kobieta będzie chciała odwrócić uwagę bohatera, zagadując go rozmową. W tym samym czasie jej wspólnik ukradnie cenne rzeczy z pokoju, w którym leży Rysiek. Bohater nie da się jednak podejść złodziejom.

Odważny Ryszard będzie chciał złapać bandytę. Wywiąże się szamotanina, podczas której Lubicz przewróci się o łóżko i uderzy głową o posadzkę. Bohater zostanie znaleziony martwy na podłodze. Lekarze nie będą już w stanie mu pomóc.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,9013,title,Klan,serial.html )**

d17g3bl

Wedle życzenia Ryśka, jego organy zostaną przekazane do transplantacji. Zatem nawet po śmierci uratuje on czyjeś życie.

Wiadomość o śmierci bohatera będzie szokiem dla Grażynki i dzieciaków. Stratę ojczyma najbardziej przeżyje Bożenka.

W jednym z kolejnych epizodów odbędzie się pogrzeb Ryszarda. Na uroczystości zjawi się cała rodzina i przyjaciele zmarłego. Poleje się wiele łez.

d17g3bl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17g3bl