Trwa ładowanie...
24-04-2012 11:31

"Klan": Co dalej z serialem?

Share
"Klan": Co dalej z serialem?Źródło: AFP
djdnjvp

Wciąż ważą się losy najdłużej emitowanego serialu w Polsce. Decyzja dotycząca kontynuowania realizacji *"Klanu" ma zapaść jeszcze w tym miesiącu.*

15 lat emisji ogranicza ilość nowych pomysłów, które mogą być wykorzystane w produkcji. Coraz częściej twórcy "Klanu" wracają do dobrze znanych wątków. Nic więc dziwnego, że oglądalność zaczęła znacząco spadać. Przyszłość telenoweli stała się niepewna. Czy znajdzie się dla niej miejsce w powakacyjnej ramówce?

- Czekamy na decyzję TVP w tej sprawie - powiedział w "Super Expressie" Wojciech Niżyński, scenarzysta i producent "Klanu".

djdnjvp

Twórcy serialu za wszelką cenę starają się tchnąć w niego nowe życie. Pojawiło się więc więcej intryg i zaskakujących wątków, jak chociażby niespodziewana wygrana Grażynki, która została milionerką.

Decyzja o zakończeniu produkcji dotknęłaby nie tylko fanów serialu, ale przede wszystkim występujących w nim aktorów. Dla wielu z nich praca w telenoweli Jedynki jest głównym, jak nie jedynym, źródłem dochodów.

– Niestety, czuję niepewność, która jest związana z końcem "Klanu". Niepewność, czy przetrwamy – przyznał w rozmowie z "Faktem" Jacek Borkowski, wcielający się w postać Piotra Rafalskiego.

djdnjvp

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,9013,title,Klan,serial.html )**

Jest duża szansa, że miejsce "Klanu" zajmie jedna z produkcji wyłonionych w konkursie TVP 1. Do rywalizacji zgłoszonych zostało kilka projektów telenowel o tematyce społeczno - obyczajowej. Zwycięzcą został serial pod roboczym tytułem "Mały Londyn". Drugie miejsce ex aequo przypadło projektom: "W stronę słońca" oraz "Ucho van Gogha".

O tym, czy któryś z tych seriali zajmie miejsce "Klanu", dowiemy się niedługo.

djdnjvp

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,9013,title,Klan,serial.html )**

djdnjvp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djdnjvp
djdnjvp