PublicystykaKinga Rusin nago w "Playboyu". Za ile?

Kinga Rusin nago w "Playboyu". Za ile?

Kinga Rusin nago w "Playboyu". Za ile?
Źródło zdjęć: © AKPA

09.11.2010 08:24, aktual.: 25.11.2013 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Kinga Rusin (39 l.) to gwiazda, która ciągle jest na świeczniku. Prezenterka wydała właśnie swoją biografię. Na tym jednak się nie zatrzymuje. Ponieważ co rusz dostaje propozycję sesji do "Playboya", w końcu odpowiedziała, za ile może się rozebrać dla tej gazety.

Rusin stawia jednak warunek, który może być zaporowy. Mówi, że pokaże swoje wdzięki za bagatela... milion dolarów.

W historii polskiej edycji "Playboya" jeszcze nikt nie otrzymał takiej kwoty. Ba! Nawet hollywoodzkie gwiazdy za rozbierane sesje biorą dużo mniej.

W historii polskiej edycji "Playboya" jeszcze nikt nie otrzymał takiej kwoty. Ba! Nawet hollywoodzkie gwiazdy za rozbierane sesje biorą dużo mniej.

Rusin po raz pierwszy propozycję rozebrania się do "Playboya" otrzymała wiele lat temu. - Taką propozycję złożono mi 17 lat temu - zdradziła w "Dzień dobry TVN" prezenterka. Okazuje się, że z późniejszych propozycji także nic nie wyszło, bo Rusin mówiła o zaporowej sumie - milion dolarów.

Czy budżet magazynu Marcina Mellera jest na tyle elastyczny, byśmy mogli zobaczyć nagą Rusin? Niestety, nie. - Kinga powiedziała, że za milion dolarów się zgodzi. Co było, rzecz jasna, żartobliwa odmowa - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Meller.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także