Trwa ładowanie...

Kinga Rusin: "Michał Piróg jest niekontrolowalny!"

Kinga Rusin: "Michał Piróg jest niekontrolowalny!"Źródło: AKPA
d28h1n2
d28h1n2

Kinga Rusin chyba jako jedyna naprawdę wierzyła w możliwości Dominika Olechowskiego! To właśnie ona najczęściej chwaliła jego występy i prawiła komplementy, nie tylko dotyczące jego tańca, ale też wyglądu! W wywiadzie dla teleshow.pl zdradziła także, co myśli o zachowaniu Michała Piróga, który nie zawsze był miły dla uczestników...

Kinga Rusin nigdy nie ukrywała, że Dominik bardzo jej się podoba! Nie szczędziła mu pochwał, a z wyglądu porównywała go do... Leonarda di Caprio!

Dominik Olechowski to wrażliwy chłopak, który porzucił świat gier komputerowych i postanowił zrobić coś dobrego ze swoim życiem. Stanęło na tańcu, który okazał się jego największą pasją i doprowadził do finału "You Can Dance".

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Rozwija się w wielu stylach: od modern, jazz do new age, ale cały czas powtarza, że nie chce być "stylowcem", ale prawdziwym tancerzem, artystą.

d28h1n2

Jego największe marzenie: by na starość móc spojrzeć na swoje życie i powiedzieć: "Niczego nie żałuję, jestem tancerzem i jestem z tego dumny!".

Kinga Rusin wielokrotnie też wspominała w wywiadach, że zachowanie Michała Piróga wobec uczestników nie do końca jej się podoba. Jednak ma dystans do jego słów i przypomina, że nie warto go zawsze traktować śmiertelnie poważnie.

Co jeszcze zdradziła w wywiadzie? Przekonajcie się sami!

d28h1n2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28h1n2