Trwa ładowanie...

Kim Kardashian: Koniec małżeństwa po 72 dniach. To było do przewidzenia!

Share
Kim Kardashian: Koniec małżeństwa po 72 dniach. To było do przewidzenia!
Źródło: newspix.pl
d3kn6ob

Gdy kilka dni temu gruchnęła wiadomość, że *Kim Kardashian i Kris Humphries rozwodzą się, naszą pierwszą reakcją był uśmiech pełen litości. Od kiedy pojawiły się zapowiedzi ich hucznego ślubu "stulecia", jasne było, że już niebawem zaczną się problemy, które zaprowadzą kochanków przed oblicze sądu. Wystarczyły 72 dni, żeby Kim Kardashian znudziła się swoim mężem. A może od początku planowała rozwód? W końcu znowu trafi na pierwsze strony gazet...*

Od początku wiedzieliśmy, że to małżeństwo długo nie potrwa. Kim Kardashian i jej rodzina ma takie parcie na szkło, że dla popularności jest w stanie zrobić wszystko. Nawet odegrać największą mistyfikację ostatnich miesięcy i zaaranżować małżeństwo, które po kilku tygodniach się rozpadnie.

d3kn6ob

- Po długich przemyśleniach zdecydowałam się zakończyć moje małżeństwo. Mam nadzieję, że wszyscy rozumieją, że to nie była łatwa decyzja. Miałam nadzieję, że to małżeństwo będzie na zawsze, ale czasem rzeczy nie wychodzą tak, jakbyśmy tego chcieli. Pozostajemy w przyjaznych stosunkach i życzymy sobie wszystkiego najlepszego - napisała Kim Kardashian na swoim profilu.

Oczywiście postanowiła rozstać ze swoim (jeszcze) mężem z hollywoodzką klasą, czyli Kris Humphries dowiedział się o rozwodowym pozwie z... mediów. Co dziwne, zapowiedział ostrą walkę o odzyskanie miłości Kim Kardashian. A może ma jakiś ukryty cel? W końcu mało kto zarabia na ślubie prawie 20 mln dolarów. O taką kasę warto walczyć.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Kim Kardashian szybko znudziła się mężem

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Pośladki Kim Kardashian to jej znak rozpoznawczy * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d3kn6ob

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3kn6ob

Podziel się opinią

Share
d3kn6ob
d3kn6ob