Rozrywka'Kawa czy herbata' w nowej odsłonie

'Kawa czy herbata' w nowej odsłonie

'Kawa czy herbata' w nowej odsłonie
Źródło zdjęć: © Press Photo Center

07.01.2010 10:26, aktual.: 25.11.2013 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z Nowym Rokiem twórcy porannego programu Jedynki „Kawa czy herbata?” zaplanowali jego nową odsłonę. Zmieniła się koncepcja reżyserska i scenografia, pojawią się nowi prowadzący a program będzie jeszcze bardziej interaktywny i otwarty na ciekawych świata widzów. Do programu śniadaniowego wraca także lubiana Iwona Schymalla.

– Program towarzyszy widzom przygotowującym się do rozpoczęcia kolejnego dnia w pracy, domu czy w szkole. Chcielibyśmy, by dostarczał im jak najwięcej pozytywnej energii – mówi Ewa Nowicka, szefowa programu śniadaniowego.

Najważniejsze zmiany w programie to m.in. prognoza pogody prowadzona prosto ze studia „Kawy czy herbaty?” (a nie jak dotychczas łączenia ze studiem „Wiadomości”), łączenia z widzami przez Skype'a, prezentacja różnorodnych filmów video od widzów oraz „Wiadomości” i „Kwadrans po ósmej” włączone w blok „Kawy czy herbaty?” od godz. 8.00. Ponadto dziennikarze „Kawy czy herbaty?” będą prowadzili wiele rozmów w programie samodzielnie a nie w parze, dzięki czemu będą mogli zaprezentować swój styl, osobowość i pasje.

Zmieniony program śniadaniowy będzie miała żywe, szybkie tempo i nowoczesną scenografię.

– Nowa scenografia do programu jest uniwersalna w formie i kolorystyce. Pozwala na tworzenie wielu jej wariantów, zmiany nastrojów, jest funkcjonalna – mówi Aneta Trześniowska, autorka scenografii.

Do prowadzących program powróci Iwona Schymalla, pojawią się również: Aleksandra Rosiak i Piotr Maślak a znane dotychczas pary widzowie zobaczą w nowych konfiguracjach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także