Trwa ładowanie...
13-08-2009 11:28

Katarzyna Figura w serialu "Londyńczycy"

Share
Katarzyna Figura w serialu "Londyńczycy"Źródło: AKPA
d3g1sex

W serialu „Londyńczycy” same gwiazdy. Niedawno goszcząc na planie tej produkcji spotkaliśmy Katarzynę Figurę oraz Alessandro Bertolucciego, bratanka znanego włoskiego reżysera Bernarda Bertolucciego, autora głośnej produkcji "Marzyciele".

A co w "Londyńczykach robi Alessandro Bertolucci? Otóż wciela się w szefa agencji modelek, z którą współpracuje Asia (Natalia Rybicka)
. Za pomocą tej bohaterki poznamy także nową postać graną przez naszą rodzimą gwiazdę Katarzynę Figurę.

Aktorka wcieli się w znaną londyńską fotograf polskiego pochodzenia, która zaprzyjaźni się z dwójką imigrantów - Asią i Andrzejem (Lesław Żurek)
.

d3g1sex

Młodzi Polacy będą wynajmować mieszkanie w dawnej fabryce. Ich nowym sąsiadem będzie dj o imieniu Steven (Gareth Llewelyn). To właśnie dzięki niemu Elizabeth pozna tę parę.

"Elizabeth to dość awangardowa i ekscentryczna osoba. Jest właścicielką prestiżowego studia. Do tej pory nie miała styczności z nową polską emigracją. O Polsce nie wie prawie nic. Jej przewodniczką jest Asia (Natalia Rybicka), która pomaga jej w ambitnym przedsięwzięciu - stworzeniu fotograficznego portretu Polaków w Londynie - opowiada Kasia Figura. - To niewielka rola, ale pokusa znalezienia się w tym serialu i bycia reżyserowaną przez Wojtka Smarzowskiego była wielka. Zwłaszcza, że niedawno serial ten został doceniony na arenie międzynarodowej. Nie mogłam więc odmówić sobie wzięcia w nim udziału" - dodaje aktorka.

Dla Figury i Rybickiej to pierwsze po latach spotkanie na planie. Obie aktorki miały już okazję zagrać w 2003 roku w wielokrotnie nagradzanym filmie "Żurek" według opowiadania Olgi Tokarczuk. Obie panie były bardzo zadowolone z tego spotkania. "To bardzo miłe spotkanie po tak długim czasie. Cenię talent Kasi Figury, dlatego tym bardziej się cieszę, że znów możemy razem grać " - mówi Natalia.

d3g1sex
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g1sex
d3g1sex