Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
24-10-2016 12:58

Katarzyna Dowbor w "Hell's Kitchen": "Magda Gessler powinna się bać"

Już w najbliższy wtorek (25 października br.) w programie "Hell's Kitchen" pojawi się Katarzyna Dowbor. Prezenterka nie tylko oceniła dania uczestników, ale także Michała Brysia, szefa "Piekielnej Kuchni".

Katarzyna Dowbor w "Hell's Kitchen": "Magda Gessler powinna się bać"Źródło: Maciej Piórko/Polsat
dgiqnbt
dgiqnbt

Katarzyna Dowbor jest kolejną gwiazdą "Hell's Kitchen", która pomoże szefowi ocenić dania przygotowane przez uczestników. W trakcie wizyty na planie dziennikarka miała okazję poznać Michała Brysia, który zrobił na niej piorunujące wrażenie.

- Michał ma niesamowitą osobowość, świetny kontakt z kamerą, bardzo dobrze ustawiony głos i robi to, czego przez wiele lat próbowałam uczyć studentów dziennikarstwa: podczas mówienia używa znaków interpunkcyjnych, co jest bardzo rzadką umiejętnością. Kiedy weszłam na plan, zobaczyłam zawodowca, a nie debiutanta, który po raz pierwszy prowadzi tak ogromne show telewizyjne. Moim zdaniem, Magda Gessler powinna się bać - oceniła Katarzyna Dowbor w rozmowie z produkcją.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem Michała i mówię to jako osoba, która pracuje w tym biznesie 33 lata. Rośnie nam nowa gwiazda telewizji. Nie tylko dlatego, że jest świetny technicznie, ale także dlatego, że jest normalnym, sympatycznym człowiekiem, który zna się na tym, co robi, bo to kocha. Michał ma także niesamowitą łatwość w nawiązywaniu kontaktów z drugim człowiekiem. Poznałam go zaledwie dwie godziny temu, a mam wrażenie, jakbyśmy znali się wiele lat. To niezwykle ważna cecha. Michał będzie jedną z bardziej znanych postaci w świecie kulinarnym i telewizyjnym - podsumowała gospodyni programu "Nasz nowy dom".

Czy Katarzyna Dowbor równie pochlebnie oceni dania uczestników "Hell's Kitchen"? Przekonamy się już w najbliższy wtorek (25 października br.) o godzinie 20:05 w Polsacie (tutaj sprawdzisz aktualny program telewizyjny).

Zobacz także: Katarzyna Dowbor o programie "Nasz nowy dom": "Kosztuje mnie dużo zdrowia"

dgiqnbt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgiqnbt