Trwa ładowanie...

Kasia Stankiewicz znów z Varius Manx?

dvodiaw
dvodiaw

Kasia Stankiewicz przyznała, że dostała propozycję zagrania kilku koncertów podczas trasy z okazji 30-lecia zespołu Varius Manx. Czy szykuje się wielki powrót? To właśnie z Varius Manx Stankiewicz święciła największe triumfy, podobnie jak Anita Lipnicka, czy Monika Kuszyńska.

Kasia Stankiewicz na razie koncentruje się jednak na projekcie z okazji 20-lecia swego scenicznego debiutu. Nie chce zdradzać szczegółów, zapewnia tylko, że będzie to prawdziwa uczta dla miłośników sztuki.

- Obrazy i zdjęcia już są, natomiast rzeźby są w trakcie tworzenia. Nie wiem, jak to wszystko wyjdzie, ale ta niepewności jest fajna. Przyjemnym doświadczeniem jest także to, kiedy widzę te dzieła po raz pierwszy i widzę, jak moje piosenki są interpretowane przez innych artystów. I mimo że jest to czasami zupełnie inne, to jest nadal ekscytujące i czuję dumę, że tak się dzieje i że to się w ogóle wydarzyło - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle wokalistka.

Po ośmioletniej artystycznej nieobecności pod koniec ubiegłego roku Kasia Stankiewicz powróciła z projektem multimedialnym "Lucy And The Loop". Do udziału w nim zaprosiła wielu innych artystów: fotografików, rzeźbiarzy, plastyków i francuskich specjalistów od wideoklipów. Album został przyjęty z ogromnym entuzjazmem, zarówno przez krytyków muzycznych, jak i fanów wokalistki.

dvodiaw

- Rok 2015 jest takim momentem, kiedy zbieram to wszystko w całość i we wrześniu rusza trasa koncertowa, a pod koniec tego roku robię duży event, który połączy wszystkie dziedziny sztuki. Zawisną obrazy, zdjęcia i rzeźby. To będzie wystawa połączona z muzyką, koncertem "Lucy And The Loop", który będzie przygotowany specjalnie na tę okazję - zdradza Kasia Stankiewicz.

Kasia Stankiewicz zadebiutowała w 1995 roku w programie Elżbiety Skrętkowskiej "Szansa na sukces". Szybko została doceniona przez muzyków z grupy Varius Manx, którzy zaprosili ją do współpracy. W 2000 roku artystka rozpoczęła solową karierę. Czy wróci do Varius Manx, czy reaktywacja zespołu okaże się sukcesem?

(fot. PAP)
Źródło: (fot. PAP)
dvodiaw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvodiaw