Trwa ładowanie...
d44k52u

Karolina z "Kto poślubi mojego syna?" walczy z rakiem. Dodała poruszający wpis

Widzowie mogą kojarzyć Karolinę z programu "Kto poślubi mojego syna?". Jakiś czas temu przekazała informację, że walczy z rakiem piersi. Dziś dodała poruszający wpis. "Dokładnie rok temu pierwszy raz zawalił mi się świat" - pisze na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestniczka show TVN dokładnie rok temu usłyszała diagnozę, która zmieniał jej życie.
Uczestniczka show TVN dokładnie rok temu usłyszała diagnozę, która zmieniał jej życie. (Facebook.com, Fot: Facebook)
d44k52u

Karolina Gabarkiewicz wzięła udział w programie "Kto poślubi mojego syna?", który był emitowany na antenie TVN. Uczestniczka show usłyszała rok temu dramatyczną diagnozę. Osobistymi przemyśleniami na ten temat postanowiła podzielić się na Facebooku. "Pojechałam sama z siebie prywatnie zrobić USG piersi. Nie brałam pod uwagę złego wyniku - a jednak było inaczej" - napisała na początku.

"Tego dnia zaczęła się moja przygoda życia, która zmieniła wszystko. Zmieniła moje podejście do życia, zmieniła mnie" - dodaje.

d44k52u

Karolina miała ogromne wsparcie od bliskich. W tym między innymi od jej ukochanego, Konrada Rybaka, któremu mama szukała miłości w produkcji TVN. A jak wiadomo, bliskość i oparcie w drugiej osobie jest najważniejsze w tak trudnym okresie. - Powiem tak. Mam najlepszą rodzinę, najlepszych przyjaciół, znajomych, sąsiadów, koleżanki z pracy, pracodawcę na świecie. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, jakie dostaje każdego dnia" - podkreśliła na Facebooku.

Na samym końcu umieściła apel. "Róbcie USG, mammografię - wcześnie zdiagnozowany rak piersi jest całkowicie wyleczalny".

d44k52u

Podziel się opinią

Share
d44k52u
d44k52u