Trwa ładowanie...

Karolak zafundował widzom jazdę bez trzymanki. "SNL Polska" się rozkręca!

Na ten odcinek warto było czekać. Tomasz Karolak świetnie wpisał się w formułę "SNL", ale odcinek obfitował nie tylko w jego popisy. Niespodzianek było więcej!

Karolak zafundował widzom jazdę bez trzymanki. "SNL Polska" się rozkręca!Źródło: Materiały prasowe
ddob6sl
ddob6sl

Od początku więc było wiadomo, że Karolak zagwarantuje widzom jazdę bez trzymanki. - W pierwszym odcinku pojawił się mój przyjaciel, Piotrek Adamczyk. Zaraz ktoś rzucił, że tylko Karolaka brakuje, więc jestem. Jeszcze tylko Szyc i będziemy mieli komedię romantyczną! – rzucił ku uciesze zgromadzonej w studiu publiczności.

Trzeba przyznać, że bardziej niż jako prowadzący, sprawdzał się w skeczach. Tam pozwalał sobie na dużo więcej niż zazwyczaj. Niewybredne teksty w skeczach ubawiły go na tyle, że kilka razy brakowało naprawdę niewiele, żeby się "zagotował". Wesołość wzięła górę, szczególnie gdy wystąpił jako król Salomon. Publiczność nie mogła powstrzymać się od śmiechu widząc go w starożytnym stroju, a on sam resztkami powagi doprowadził skecz do końca.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wcześniejsze gagi wypadły zdecydowanie dużo lepiej. Trzeba zaznaczyć, że szczególnie w tym odcinku oberwało się "Koronie królów". Już pierwszy skecz był osadzony w realiach serialu. Prowizorycznie zaaranżowana scenografia i stroje z odmętów garderoby świetnie zilustrowały wszystkie zarzuty wobec słynnej już produkcji TVP. Karolak w tym skeczu natomiast był świetny. Jako ojciec Aldony miał w sobie odrobinę dumy władcy, ale i też sporo ojcowskiej krytyki, jaką ma w "rodzince.pl" wobec swoich dzieci. Tu także rozstawiał dzieci po kątach i za wszelką cenę chciał umówić Aldonę z sąsiadem Kazimierzem.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Co ciekawe, Kazimierza zagrał Mateusz Król, rzeczywiście wcielający się w Kazimierza Wielkiego w "Koronie". Warto też dodać, że prywatnie jest ukochanym Aldony, czyli Laury Breszki. Zakochani bezbłędnie weszli w role rodem z telenoweli. – Powiedz słowo na "c"– rzuciła wypinająca się kusząco Aldona. – Chrystianizacja – odparł obiecujący chrzest Litwinom Kazimierz ku aplauzie publiki. Niewątpliwie, to był najbardziej udany skecz odcinka.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tomasz Karolak natomiast, zapowiadając, że będzie sobą, pokazał widzom swoje "50 twarzy". Bezbłędnie zagrał największą zmorę, jaka może się przydarzyć pacjentowi – "złośliwego Karolaka" przyklejonego niczym syjamski brat do człowieka. W finale z kolei popisał się sporym opanowaniem i talentem do opowiadania o filmach dla dorosłych jak o arcydziele, gdy w duecie z Breszką-Torbicką wystąpił w zupełnie nowym telewizyjnym formacie "Kocham porno".

Trzeba przyznać, że polska wersja „SNL” z odcinka na odcinek się rozkręca. Warto śledzić program dla choćby coraz bardziej ciętych komentarzy w „Weekend Update” czy coraz bardziej wymyślnych skeczy. Czekamy na więcej!

ddob6sl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddob6sl