Trwa ładowanie...

Kardashianki powracają do telewizji!

Share
Kardashianki powracają do telewizji!
Źródło: informacja prasowa
d42s846

Radząc sobie z nieprzewidzianymi wiadomościami oraz emocjonalnymi wzlotami i upadkami, klan Kardashianów zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu, wspiera się nawzajem w trudnych chwilach i doskonale bawi się w swoim towarzystwie. 11 sezon reality show, które stało się już swoistym fenomenem popkultury, startuje 29 listopada o 19:00 na kanale E! Entertainment Television.

Akcja najnowszej serii startuje w momencie, gdy Kourtney zmaga się z przykrymi skutkami pozbycia się z domu Scotta. Podczas gdy dla Caitlyn zbliża się wielka chwila – gala rozdania nagród ESPY – jej córki muszą zachować równowagę, wspierając ją i jednocześnie nie drażniąc Kris.

d42s846

Teraz, kiedy Kim jest w ciąży, wyznaczyła Khloé, by ta zastąpiła ją w roli seksownej siostrzyczki. Namawia ją na pierwszą pikantną sesję zdjęciową, ale Khloé nie czuje się jeszcze na to gotowa.

W nowym sezonie rozwinie się związek Kris i Coreya, Kim i Kris znów zostaną współlokatorkami, rodzina wyjedzie na egzotyczne wakacje do Saint-Barthélemy, a Kylie będzie obchodzić swoją osiemnastkę. Natomiast pod koniec sezonu Kris dojdzie do wniosku, że dobrym pomysłem byłoby wykonanie testów genetycznych przez jej córki, jednak z wynikami badań nie wszystkim będzie się łatwo pogodzić.

(fot. informacja prasowa)
Źródło: (fot. informacja prasowa)
d42s846

Podziel się opinią

Share
d42s846
d42s846