RozrywkaJustyna Żyła w "Big Brotherze"

Justyna Żyła w "Big Brotherze"

Justyna Żyła w "Big Brotherze"
Źródło zdjęć: © East News
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

01.04.2019 11:17, aktual.: 01.04.2019 21:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani Justyny Żyły do tej pory rozpaczają po jej porażce w tanecznym show. Nic straconego! Gwiazda pojawi się w popularnym programie TVN - "Big Brother".

1 kwietnia to dobry dzień w polskim show-biznesie. Pomimo że Justyna Żyła nie najlepiej radziła sobie w "Tańcu z Gwiazdami", to wiele osób kibicowało jej w walce o finał. W ostatnim odcinku niestety musiała pożegnać się z show. Na szczęście TVN zareagował natychmiast!

W niedzielnym wydaniu "Big Brothera" Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała, że do show dołączą najprawdopodobniej dwie osoby. Stacja nieoficjalnie poinformowała nas, że jedną z nich będzie Justyna Żyła! Gwiazda dołączy do ekipy 1 kwietnia i coś nam się wydaje, że może nieźle namieszać w ekipie mieszkańców domu Wielkiego Brata.

Radek w końcu będzie miał kulinarną konkurencję. Ślązak do tej pory wiódł prym wśród uczestników, jeśli chodzi o gotowanie. Co się stanie, gdy domu wejdzie blogerka kulinarna? Co więcej, Justyna będzie mogła też prać brudy uczestników show. Będzie gorąco!

Brzmi jak żart? Zgadliście! To jedynie nasza primaaprilisowa fantazja. Kariera telewizyjna Żyły to jeden wielki żart, a "Big Brother" to nie jest program, który warto traktować poważnie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (199)
Zobacz także