Trwa ładowanie...

Justyna Żyła w "Big Brotherze"

Fani Justyny Żyły do tej pory rozpaczają po jej porażce w tanecznym show. Nic straconego! Gwiazda pojawi się w popularnym programie TVN - "Big Brother".
Share
Justyna Żyła dołączy do "Big Brothera"
Justyna Żyła dołączy do "Big Brothera"Źródło: East News
d2be1fz

1 kwietnia to dobry dzień w polskim show-biznesie. Pomimo że Justyna Żyła nie najlepiej radziła sobie w "Tańcu z Gwiazdami", to wiele osób kibicowało jej w walce o finał. W ostatnim odcinku niestety musiała pożegnać się z show. Na szczęście TVN zareagował natychmiast!

ZOBACZ: Justyna Żyła mierzy się z hejtem: "Staram się tym nie przejmować"

W niedzielnym wydaniu "Big Brothera" Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała, że do show dołączą najprawdopodobniej dwie osoby. Stacja nieoficjalnie poinformowała nas, że jedną z nich będzie Justyna Żyła! Gwiazda dołączy do ekipy 1 kwietnia i coś nam się wydaje, że może nieźle namieszać w ekipie mieszkańców domu Wielkiego Brata.

d2be1fz

Radek w końcu będzie miał kulinarną konkurencję. Ślązak do tej pory wiódł prym wśród uczestników, jeśli chodzi o gotowanie. Co się stanie, gdy domu wejdzie blogerka kulinarna? Co więcej, Justyna będzie mogła też prać brudy uczestników show. Będzie gorąco!

Brzmi jak żart? Zgadliście! To jedynie nasza primaaprilisowa fantazja. Kariera telewizyjna Żyły to jeden wielki żart, a "Big Brother" to nie jest program, który warto traktować poważnie.

d2be1fz

Podziel się opinią

Share
d2be1fz
d2be1fz