Trwa ładowanie...
d3dg3t0

Justin Timberlake gwiazdą finału Eurowizji 2016!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Timberlake gwiazdą finału Eurowizji 2016!
(Getty Images)
d3dg3t0

Jak podaje portal wiwibloggs.com, organizatorzy konkursu potwierdzili, że muzyk uświetni wyjątkowy finałowy wieczór. Zaprezentuje swój najnowszy singiel, "Can't Stop the Feeling". Biorąc pod uwagę popularność Timberlake'a już dziś można przypuszczać, że będzie to jedno z największych wydarzeń w 61-letniej historii konkursu.

- To fantastyczna możliwość. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani, że Justin Timberlake wraz z zespołem zaprezentuje swoją nową piosenkę podczas naszego koncertu. Wyjątkowy jest także fakt, że współautorami i współproducentami tego utworu są szwedzcy artyści Max Martin i Shellback (Karl Johan Schuster, przyp. red.) - powiedział Sven Stojanovic, reżyser koncertu Eurowizji w Sztokholmie.

- Jesteśmy dumni, że możemy gościć jednego z największych artystów świata! To zaszczyt i inspiracja dla nas wszystkich- dodał Martin Österdahl, producent show.

d3dg3t0

Timberlake powrócił z nową płytą po trzech latach i wywołał tym euforię wśród fanów na całym świecie. Teraz jeden z największych artystów muzyki rozrywkowej, zdobywca dziewięciu statuetek Grammy wystąpi w Sztokholmie, w sobotę, 14 maja. Co ciekawe, jego show nie będzie jedynym amerykańskim akcentem. Po raz pierwszy koncert będzie połączy kontynenty i będzie transmitowany także w amerykańskiej telewizji, Logo TV.

Zobacz także: Co najbardziej zaskoczyło Conchitę po Eurowizji?

d3dg3t0

Podziel się opinią

Share
d3dg3t0
d3dg3t0