Trwa ładowanie...

Jurorka "Top model" apeluje: dziewczyny! nie malujcie się!

Jurorka "Top model" apeluje: dziewczyny! nie malujcie się!Źródło: TVN
d1gwmzn
d1gwmzn

Jurorzy 3. edycji * "Top Model"* mają za sobą już trzy castingi. Po dotychczasowych spotkaniach Katarzyna Sokołowska ma tylko jedną naczelną refleksję co do młodych dziewczyn marzących o karierze modelki - są przemalowane. Jurorka apeluje więc do dziewczyn: "dajcie nam coś surowego"!

Te dwuznaczne słowa padły na castingu w Białymstoku. Katarzyna Sokołowska podczas rozmowy z reporterką TVN wyjaśniła, co dokładnie ma na myśli.

Jak się okazało, nie jest łatwo dostrzec prawdziwe piękno pod toną makijażu. Jurorka więc po raz kolejny przypomina dziewczynom, żeby na casting zrezygnowały z ciężkiego make-up'u i pokazały swoją prawdziwą twarz.

Dla otuchy wszystkim nieprzekonanym Sokołowska przypomina swoje wcześniejsze doświadczenia z współpracy z modelkami i wskazuje na różnice podczas castingów:
- W przypadku kiedy ja spotykam się z młodymi modelkami, to raczej są to szare myszki, z których się te łabędzie wykluwają. Natomiast tutaj musimy pod tym pudrem dostrzec to piękno i jakiś potencjał. I mam taki apel: dziewczyny, nie malujcie się tak. Bądźcie bardziej naturalne. [...] Dajcie nam coś surowego, co będzie materiałem do pracy - podsumowała choreografka pokazów mody.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1gwmzn

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1gwmzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gwmzn