Trwa ładowanie...
09-01-2012 13:34

"Julia": Julia Rosnowska już w nowej roli

"Julia": Julia Rosnowska już w nowej roliŹródło: AFP
d3yggkp
d3yggkp

Teatr Telewizji kręci kolejny spektakl. Autorem i reżyserem komedii "Next-ex" jest Juliusz Machulski, a w obsadzie nie zabraknie doborowych nazwisk, jak np.: Jan Englert, Małgorzata Zajączkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Anna Seniuk oraz młodszej części aktorów w osobach Jakuba Firewicza i Julii Rosnowskiej, znanej ostatnio jako tytułowa *"Julia" w TVN-owskim serialu.*

Sztuka Machulskiego to współczesna opowieść oparta na obyczajowym motywie przedstawienia rodzicom nowego narzeczonego córki - jedynaczki. Ta niełatwa konfrontacja w zabawny sposób ujawnia prawdziwe oblicze biorących w niej udział bohaterów.

d3yggkp

Ojciec rodziny poszukuje idealnego partnera dla swojej "królewny". Żaden z przyprowadzanych przez nią chłopców nie jest w jego oczach odpowiednim kandydatem do jej ręki i dlatego każdy, prędzej czy później, staje się tytułowym "next-ex". To podsuwa córce pewien pomysł...

Przeprowadzona przez nią mistyfikacja ujawnia, jak zgubne mogą okazać się nadmierne ambicje. Decydująca musi być miłość, a nie zdanie innych.

Zobacz także:

d3yggkp

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d3yggkp

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3yggkp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yggkp