Trwa ładowanie...

"Julia": Aktorzy na zdjęciach plenerowych

Share
"Julia": Aktorzy na zdjęciach plenerowych
Źródło: AFP
dxq5yo8

Serialowe życie *"Julii" plecie się niczym pogoda za oknem. Słoneczny poranek nieoczekiwanie przechodzi w chłodne popołudnie, by wieczorem, z impetem, spłynąć ścianą deszczu zmywając z jednych bohaterów ich złe uczynki, a innym przynosząc ulgę i nadzieję na lepsze. A potem znów witają dzień na nowo. Nowymi intrygami, kolejnymi sztormami, po których wychodzi słońce.*

Pokrętne są ścieżki życia bohaterów. Kiedy jednak zapytać aktorów, czy wolą historie z happy endem czy te kartki scenariusza, na których nic nie jest oczywiste i jednoznaczne, zawsze wybiorą większy ładunek emocjonalny. Bo kiedy na ekranie jest zbyt długo słodko, nudzi się nawet widz.

Julia, Monika, Janek, Maciek, Darek i Anita jeszcze nie raz zaskoczą widzów nieoczekiwanym zwrotem akcji. Historia Julii została rozpisana bowiem na 195 odcinków, a jak wiadomo Kraków to miasto miłości, więc wszystko może się zdarzyć. Jednego można być pewnym, że pomysłowość Moniki, dziewczyny z piekła rodem, nie zna granic, ale Julia potrafi pokazać pazurki. Piękna i bestia stoczą jeszcze wiele brawurowych pojedynków, w których trofeum jest tylko jedno& serce ukochanego mężczyzny.

Cytując klasyka: w miłości wszystkie chwyty są dozwolone, bo miłość to nie czarno-biały film.

dxq5yo8

Podziel się opinią

Share
dxq5yo8
dxq5yo8