Trwa ładowanie...

Jolanta Fajkowska: Dostała nowy program!

Share
Jolanta Fajkowska: Dostała nowy program!Źródło: Kapif
d3agcma

[

]( http://www.fakt.pl )

d3agcma

Po prawie czterech latach nieobecności Jolanta Fajkowska (48 l.) wraca do telewizyjnej Dwójki. Jak dowiedział się Fakt, dziennikarka już od tego czwartku poprowadzi program "Pożyteczni.pl". Opowie on o organizacjach i ludziach, którzy pomagają innym.

Fajkowska zniknęła z TVP 2 w 2007 roku. Choć przez wiele lat była jedną z niekwestionowanych gwiazd Dwójki, zabrakło dla niej propozycji. Prowadzenie „Pytania na śniadanie” powierzono nowym twarzom, a dziennikarka ostatecznie trafiła do TVP Info, gdzie prowadziła serwisy kulturalne.

Choć przez ostatnie lata Fajkowska złożyła kilka projektów na programy, żaden nie został zrealizowany, a szanse na jej powrót do TVP 2 wydawały się coraz bardziej nierealne. Pani Jola podjęła się nowych wyzwań, zaczęła pracować w radiu i wykładać na Uniwersytecie Warszawskim.

W końcu jednak się udało. Fajkowska wraca, a zobaczymy ją już w ten czwartek. Program, który poprowadzi „Pożyteczni.pl” opowie o lokalnych społecznościach i osobach, które działają w fundacjach i stowarzyszeniach pomagających innym. W każdym odcinku zobaczymy trzy reportaże, które opowiedzą o ich pracy i pokażą widzom, że warto pomagać innym. Program emitowany będzie o 11.20.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Znanej polskiej aktorce groził paraliż!

d3agcma

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3agcma

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3agcma
d3agcma