Trwa ładowanie...
30-06-2016 11:56

Joanna Racewicz dostanie nowy program w TVP?

Joanna Racewicz dostanie nowy program w TVP?Źródło: AKPA
d1n3crb
d1n3crb

Joanna Racewicz w marcu bieżącego roku została zwolniona z "Panoramy" TVP2. Decyzję tłumaczono wygaszeniem kontraktu. Władze stacji zapewniały jednak, że nie rozstają się z dziennikarką, a jedynie chcą ją przenieść do innej redakcji. Mówiło się o tym, że będzie pracowała w TVP Polonia, ale ani stacja tego nie potwierdzała, ani Racewicz długo nie chciała na ten temat rozmawiać.

W końcu na jaw wyszło, że zapowiedzi kierownictwa TVP były prawdziwe. Joanna Racewicz dołączyła do zespołu TVP Polonia i prowadzi w tym kanale dwa programy, poinformował portal press.pl. Widzowie mogą zobaczyć dziennikarkę od poniedziałku do piątku w magazynach "Polonia24" nadawanym o 21.50, i "Halo Polonia" nadawanym o 22.20. Co więcej, zanim prezenterka pojawiła się na antenie TVP Polonia, mówiło się o tym, że Racewicz chciałaby w przyszłości poprowadzić własny program. Wiele wskazuje na to, że jej życzenie się spełni. TVP przygotowuje się do zapełnienia luki po audycji Agaty Młynarskiej (wygasł zarówno jej kontrakt ze stacją i kontrakt na realizację programu).

- Zamiast programu "Świat się kręci" władze TVP chcą wprowadzić inny. Bardzo prawdopodobne, że jego prowadzącą zostanie Joanna – potwierdził w "Na żywo" pracownik stacji.

Zobacz także: Joanna Racewicz o show biznesie

d1n3crb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n3crb