Trwa ładowanie...

Joanna Krupa została na lodzie. W telewizji nie chcą już ponętnej gwiazdy?

Joanna Krupa została na lodzie. W telewizji nie chcą już ponętnej gwiazdy?Źródło: mwmedia
d14qso1
d14qso1

Wygląda na to, że kariera popularnej modelki znalazła się w martwym punkcie. Nadawany w poprzednim sezonie program z jej udziałem "Top Model. Zostań modelka" zniknął z anteny i jak na razie nic nie zapowiada jego powrotu. Tym bardziej, że już w marcu br. TVN pokaże podobne tematycznie show "Projekt Runway" o młodych projektantach, którego gwiazdą jest Anja Rubik.

Choć jak wiadomo, Krupa występuje też w amerykańskiej telewizji, tabloid informuje, że i tam popyt na Joannę dobiega końca. Program o bogatych żonkach z Miami "wyczerpuje swoje możliwości" - czytamy w "Fakcie". Rzeczywiście w ostatnich miesiącach reality show stacji Bravo "The Real Housewives of Miami" nie miało najlepszej prasy. Widzowie coraz częściej skarżyli się, że rzeczywistość bohaterek programu jest mało realna, za to mocno wyreżyserowana.

Boi się, że ludzie zaczną o niej zapominać Joanna Krupa ma jednak nowy pomysł na siebie, który zamierza zrealizować w polskiej telewizji. Marzy jej się kolejne reality show, którego ona byłaby jedyną bohaterką. Propozycję tego typu produkcji zaprezentowała już nawet szefom TVN, a o intensywnych działaniach gwiazdy tak mówi "Faktowi" osoba z otoczenia modelki.

- Uparcie szuka rozgłosu, bo boi się, że ludzie zaczną o niej zapominać.

d14qso1

Naszym zdaniem obawy Joanny są mocno przesadzone. Krupa wielokrotnie udowodniła, że wie, jak utrzymać się w show biznesie i co robić, by było o niej głośno. Z pewnością jeszcze długo nie pozwoli o sobie zapomnieć.

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
d14qso1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14qso1