Talent ShowJoanna Krupa: Wychowałam sobie faceta

Joanna Krupa: Wychowałam sobie faceta

Joanna Krupa: Wychowałam sobie faceta
Źródło zdjęć: © newspix.pl

27.06.2011 10:06, aktual.: 25.11.2013 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
*Joanna Krupa (31 l.) to kobieta nie tylko piękna, ale i bardzo uparta. Jak zdradza Faktowi, w momencie gdy pokłóci się ze swoim narzeczonym Romainem Zago, nigdy pierwsza nie powie: "przepraszam", bo wie, że ukochany... zrobi to za nią.*

Joasia ma swoje sprawdzone metody. – Nigdy pierwsza nie wyciągam ręki, on zawsze to robi. Nawet gdy wiem, że to jest moja wina, to zawsze go ignoruję i później sam przychodzi – śmieje się modelka w rozmowie z Faktem.

Joanna z narzeczonym są ze sobą cztery lata, jednak ze względu na wykonywane zawody mieszkają oddzielnie. Mimo że widują się raz na dwa tygodnie, to i tak zdarzają się między nimi kłótnie. – Jesteśmy ze sobą już tyle czasu, więc to normalne, że się czasami pokłócimy. Nie odzywamy się do siebie pięć minut, a potem wszystko jest ok. Najdłużej byliśmy na siebie obrażeni... dzień – mówi Faktowi Joasia.

– To przeważnie chodzi o małe głupoty. Moja mama zawsze się z nas śmieje, mówiąc, że mamy takie problemy, że każdy chciałby tylko takie mieć – dodaje. – Niektórzy są tacy, że jak jesteś z tą osobą jakiś czas, to wiesz, jaka ta osoba jest. I ja wiem jaki jest Romain. Wystarczy, że zaczekam, to on sam przyjdzie do mnie i mnie przeprosi – dodaje. Jak widać, piękna modelka umiała sobie wychować faceta...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także