Trwa ładowanie...
20-01-2017 12:29

Joanna Krupa dostała nowy program

Joanna Krupa wreszcie dopięła swego i spełniła marzenie. Już wkrótce poprowadzi nowy program. O czym będzie?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Krupa dostała nowy programŹródło: AKPA
d16wwal
d16wwal

Joanna Krupa, choć jest przewodniczącą jury w "Top Model", od zawsze marzyła o prowadzeniu własnego programu. Produkcja musiałaby być jednak szczególna, bo opowiadająca o domowych pupilach. Okazuje się, że modelka już wkrótce dopnie swego i zobaczymy ją na ekranie w zupełnie nowej roli.

- Wreszcie program z pieskami, ze zwierzakami. Zawsze marzyłam o tym, szczególnie, że jest to bardzo popularne w Stanach, i wreszcie się to udało. Nie zdradzę, o czym dokładnie będzie ten program. (...) TVN od początku, jeszcze przed "Top Model", było przychylne, gdy chciałam jechać do schroniska. Jestem dumna, że pracuję w takiej stacji, w której mogę nagłaśniać miłość do tych zwierząt - powiedziała Krupa w rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich.

Przypomnijmy, że gwiazda jest zagorzałą obrończynią zwierząt. Nie tylko wspiera akcje organizacji takich jak PETA, ale też jest założycielką dwóch fundacji, jednej w USA, drugiej w Polsce, które pomagają tzw. braciom mniejszym. Na tym nie kończy się jednak działalność Krupy. Polska modelka wielokrotnie krytykowała gwiazdy, które lubują się w naturalnych futrach. Czy jej wymarzony program o pupilach okaże się strzałem w dziesiątkę?

d16wwal

Zobacz także: Joanna Krupa: "Mąż był bardzo zazdrosny o mojego przyjaciela, Gerarda Butlera"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d16wwal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16wwal