RozrywkaJoanna Brodzik pokonała Edytę Górniak!

Joanna Brodzik pokonała Edytę Górniak!

Joanna Brodzik pokonała Edytę Górniak!
Źródło zdjęć: © AKPA

06.10.2010 08:19, aktual.: 25.11.2013 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Oto dwie królowe polskiej telewizji! Nie ma wątpliwości, że niedzielne telewizyjne widowiska z udziałem Joasi Brodzik (37 l.) i Edyty Górniak (38 l.) to zjawiska, które zapierają dech w piersiach publiczności przed ekranami w całym kraju. Tyle tylko, że jedna z nich jest popularniejsza od drugiej. Sami tak wybraliście!

Ale czy można się temu dziwić? Gwiazdy pokazują nam swoją wirtuozerię - tak w tańcu, jak i w rzemiośle aktorskim.

"Taniec z gwiazdami" i "Miłość nad rozlewiskiem" - gdy wybija godzina 20 w niedzielę, widzowie przed telewizorami mają szansę podziwiać tam uwielbiane przez siebie gwiazdy. W tanecznym programie TVN-u w tej edycji bryluje perfekcyjna Edyta, natomiast w telewizji publicznej widzom dech w piersiach zapierają losy uroczej Małgosi Jantar, brawurowo zagranej przez Joannę.

Jakby nie patrzeć - gwiazdy na ekranach konkurujących ze sobą telewizji również prowadzą pojedynek na oglądalność. A jego pierwszą rundę rozstrzygnęli już telewidzowie za pomocą pilotów.

W ostatni weekend taneczne zmagania Edyty Górniak oglądało 4 143 234 osób. Z kolei kontynuacja telewizyjnej ekranizacji powieści Małgorzaty Kalicińskiej (54 l.), z Joanną Brodzik w roli głównej zebrała 4 350 488 widzów. To fantastyczne wyniki.

I jedna rzecz jest pewna - nie mogłyby być tak dobre, gdyby nie dwie wspaniałe artystki: Joanna i Edyta. Czy popularna "Edzia" zdoła jednak przebić konkurentkę z państwowej TV? Wszystko w Waszych rekach!

Pięć powodów, dla których kochamy Taniec z gwiazdami: * Miło jest popatrzeć na wyjątkowy szyk i grację, którą prezentuje Edyta Górniak i rywalizujący z nią gwiazdorscy tancerze * Emocje wynikające z rywalizacji - tu wszystko jest naprawdę. Nagroda jest słodka, ale gorycz porażki też działa na wyobraźnię * Kreacje gwiazd. Producenci programu wielką wagę przywiązują do tego, by stroje, w których występują gwiazdy, były bajeczne * Muzyka. Nie ulega wątpliwości, że wspaniałe aranżacje szlagierów, do których wykonywane są tańce, mile pieszczą nasze uszy * Niewiarygodne jury. Beata Tyszkiewicz (72 l.), Iwona Pavlović (47 l.), Zbigniew Wodecki (60 l.) i Piotr Galiński (51 l.) - tu już więcej nie trzeba nic pisać

Pięć powodów, dla których kochamy Miłość nad rozlewiskiem * Życiowe perypetie Małgosi są bliskie każdemu z nas. Jej rozterki, radości i smutki działają na naszą wyobraźnią * Wspaniała kreacja Joasi Brodzik. Aktorka po raz kolejny udowadnia, że w swoim fachu jest prawdziwą mistrzynią * Wielki powrót Małgorzaty Braunek. Pani Małgosia (63 l.) na wiele lat zniknęła z naszych ekranów. W roli mamy tytułowej bohaterki jest urzekająca * To ekranizacja bestseleru. Cykl powieści Małgorzaty Kalicińskiej od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich serii książkowych * Piękne Mazury. Plenery, w których kręcone są zdjęcia do serialu są po prostu zjawiskowe...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także