Trwa ładowanie...
d4elzvx

Jetsonowie w kinie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jetsonowie w kinie
(mat. promocyjne)
d4elzvx

Powstanie pełnometrażowy animowany film o przygodach kosmicznej rodziny Jetsonów.

Przypomnijmy, że podstawą projektu jest animowany serial, który w latach 60. stworzyli Joseph Barbera i William Hanna. Główny bohater to George Jetson, ojciec rodziny. Jego domownicy mają takie problemy jak my wszyscy, różni ich tylko jeden drobiazg - akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w 2062 roku. Jetsonowie posiadają apartament przy Drodze Mlecznej, w stacji kosmicznej o napędzie nuklearnym. Świat, w którym żyją, jest całkowicie zautomatyzowany. Razem z Georgem mieszkają: żona June oraz dzieci Judy i Elroy. Rodzina posiada również psa Astro. W domowych pracach pomaga im żeński robot Rozie.

W 1990 roku powstała pierwsza pełnometrażowa, animowana wersja filmu - reżyserowali twórcy serialu Joseph Barbera i William Hanna.

Stosunkowo niedawno pojawiły się informacje, iż powstanie aktorska pełnometrażowa wersja serialu, ale do jej realizacji nie doszło. Teraz planowany jest kinowa animacja. Za jej produkcję odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Bros. Pictures. Za scenariusz odpowiada Matt Lieberman, który również pracuje nad nowym pełnometrażowym filmem animowanym o przygodach psa Scooby-Doo i jego przyjaciół.

d4elzvx

Podziel się opinią

Share
d4elzvx
d4elzvx