Trwa ładowanie...

Jesień w E! Entertainment będzie pełna nowości!

Share
Jesień w E! Entertainment będzie pełna nowości!
Źródło: E! Entertainment
d40t6g5

Tegoroczna jesień na kanale E! Entertainment będzie pełna nowych programów oraz kontynuacji najbardziej popularnych seriali i reality show.

"Nowatorzy popu: will.i.am"

czwartek, 12 września, godzina 21.00

E! zaprasza na nową serię programów, która prezentuje życie i dokonania najbardziej wpływowych postaci popkultury. W tym miesiącu poznamy od kulis życie i karierę will.i.ama, siedmiokrotnego zdobywcy nagrody Grammy, od skromnych początków w biednej dzielnicy Los Angeles po obecną działalność politycznego aktywisty. W programie zobaczymy wywiady z artystą oraz jego rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Prześledzimy, jak ten słynny dziś muzyk i ikona mody zmieniał swoje życie, aby w końcu zostać okrzykniętym nowatorem popu.

d40t6g5

"E! Raport specjalny: Brooke Burke-charvet"

czwartek, 19 września, godzina 21.00

Brooke Burke-Charvet zaprasza E! i Giulianę Rancic do swojego domu, aby podczas otwartej i szczerej rozmowy opowiedzieć ze szczegółami o swoim życiu. Ta słynna matka, aktorka, tancerka, pisarka, modelka i gwiazda telewizyjna odważnie wprowadza nas w swój prywatny świat, od pływania w towarzystwie rekinów po zakończoną sukcesem walkę z rakiem tarczycy. W programie usłyszymy również wywiad z jej mężem, aktorem z serialu "Słoneczny patrol", Davidem Charvetem.

"E! Raport specjalny: Śledztwa Joela Mchale'a"

czwartek, 5 września, godzina 22.00

Już od prawie dziesięciu lat, Joel McHale i jego ekipa z programu "Zupa z celebrytów", poddaje dokładnej analizie i wyśmiewa najbardziej żenujące wydarzenia i fakty ze świata popkultury. Teraz reporterzy śledczy postanowili posunąć się o krok dalej - poprowadzą śledztwa w sprawach, których fani nawet nie odważą się poruszać. Odkryjemy kulisy popularnego reality show "Kawaler do wzięcia". Dowiemy się, czy nastoletnie fanki Justina Biebera wciąż będą ubóstwiać swojego idola, kiedy odkryją, jak będzie wyglądał w niedalekiej przyszłości. Jak obiecują autorzy, w tym programie poznamy tylko rzetelną, choć zwykle przykrą prawdę.

d40t6g5

"Z życia The Wanted"

poniedziałek, godzina 21.00 (ostatni odcinek, 2 września)

Niecodzienna okazja, aby z bliska przyjrzeć się, jak wygląda codzienne życie i praca gwiazdy pop. E! odsłania tajemnice brytyjskiego boysbandu The Wanted. Zajrzymy za kulisy koncertów i zobaczymy, jak ci młodzi ludzie spędzają wolny czas. Grupa mieszka w pięknej rezydencji w Los Angeles i właśnie nagrywa nowy album. Choć plan pracy mają niezwykle napięty, robią wszystko aby znaleźć jak najwięcej czasu na zabawę i rozrywkę. W tym miesiącu Nathan podda się operacji, a reszta zespołu będzie musiała zagrać w uszczuplonym składzie. Tom i Jay z niepokojem będą się zastanawiać nad przyszłością kapeli.

"Z kamerą u Kardashianów" (8. sezon)

niedziela, godzina 21.00

Niecodzienna okazja, aby poznać jak wygląda codzienne życie najsłynniejszej rodziny celebrytów w Stanach Zjednoczonych. E! zaprasza na spotkanie z Kim Kardashian i jej rodzeństwem. Teraz do tej zwariowanej paczki trzeba dodać matkę, która wyszła za mąż za mistrza olimpijskiego Krisa Jennera i jeszcze dwie przyrodnie siostry. Czy te dwa klany będą w stanie stworzyć jednolity front rodzinny? Czy znowu zaczną pojawiać się w kolumnach plotkarskich, niszcząc się wzajemnie i wywoływać kolejne skandale? W tym miesiącu cała rodzina będzie żyła przygotowaniami do wakacji w Grecji, które mogą niestety zepsuć napięte stosunki Kris i Brody'ego. W końcu jednak Kris dogada się z Brodym, a ten spróbuje z nią porozmawiać o pewnej niedokończonej sprawie.

d40t6g5

"Co zrobiłby Ryan Lochte?"

niedziela, godzina 22.00 (ostatni odcinek, 8 września)

W tym miesiącu E! zaprasza na spotkania z amerykańskim pływakiem, mistrzem olimpijskim Ryanem Lochte, który rozpoczął przygotowania do letnich Igrzysk Olimpijskich 2016. Towarzyszymy mu podczas treningów i wystąpień w mediach. Podglądamy, jak pracuje nad swoją własną kolekcją ubrań. Spędzamy czas z nim, jego rodziną i przyjaciółmi. W tym miesiącu Ryan przedstawi rodzinie nową dziewczynę. Będzie się musiał zastanowić, czy rzeczywiście chce opuścić Gainesville, aby urzeczywistnić swoje marzenia w Los Angeles. Ryan, wspólnie z całym klanem Lochte, wyjedzie do Miami na pierwsze w swoim życiu wiosenne wakacje.

(fot. E! Entertainment)
Źródło: (fot. E! Entertainment)
(fot. E! Entertainment)
Źródło: (fot. E! Entertainment)
d40t6g5

Podziel się opinią

Share
d40t6g5
d40t6g5