Trwa ładowanie...
16-06-2016 12:30

Jerzy Owsiak przechodzi do Antyradia!

Jerzy Owsiak przechodzi do Antyradia!Źródło: AKPA
d1649jh
d1649jh

- Jestem dumny, że będę mógł tworzyć swoją audycję w tak bliskim mi muzycznie i klimatycznie radiu. Mam gigantyczny zapał i masę pomysłów, a przede wszystkim potężną bibliotekę muzyki z oklaskami ze wszystkich edycji Przystanków Woodstock. Satysfakcji dodaje fakt, że będę mógł ją prezentować w większym niż do tej pory przedziale czasowym, dzięki temu nie zabraknie też przestrzeni na aktywność i kontakt ze słuchaczami, bo to przecież oni są w radiowej twórczości najważniejsi– skomentował Owsiak.

Zadowolenia z podjętej współpracy nie kryje redaktor naczelny Antyradia, Mariusz Smolarek.

- Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od długiego czasu są związani z Antyradiem. Nadajemy na tych samych falach. Obecność Jurka na antenie to doskonała informacja dla wszystkich - jego fanów oraz miłośników rock'n'rolla – najlepszej muzyki na świecie i jej pozytywnej filozofii. Będzie się działo – powiedział w oficjalnym komunikacie.

d1649jh

Audycji Owsiaka na antenie Antyradia będzie można słuchać w największych miastach w Polsce. W miejscowościach nieobjętych częstotliwością radia, a także poza granicami kraju – w playerze internetowym i aplikacji mobilnej. Antyradio od lat jest jednym z głównych partnerów medialnych festiwalu Przystanek Woodstock i wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jerzy Owsiak jest dziennikarzem radiowym i telewizyjnym o wieloletnim doświadczeniu. Swoją karierę rozpoczął od pracy w Rozgłośni Harcerskiej. W latach 90. Był związany z Programem Trzecim Polskiego Radia, w którym prowadził audycje "Brum" (1991-1994) i "Się kręci" (1994-1999), w Programie Pierwszym prowadził "Kręciołę". Później, po kilkuletniej przerwie pojawił się w 2007 roku w eterze z audycją "Dźwiękoszczelny Magazyn Jurka Owsiaka" w radiu WAWA i Esce Rock. W 2013 roku wrócił do Trójki i reaktywował "Się kręci". Audycję prowadził do czerwca 2016 roku i zrezygnował z pracy, reagując na zmiany programowe i personalne w III PR.

Zobacz także: Owsiak: "Hejt nam pomógł. Jesteśmy ponad tę gorącą dyskusję"

d1649jh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1649jh